OK Seks :: 3 :: StudioFACA Forum

Seks

Seks

OdgovorNapisal/-a kastrat » 22.07.2005 09:20:32

Potem se ne sili v nekaj kar ne 'čutiš' ...

Mogoče je tisto kar si napisala ''da bi full rada'' zgolj ..hmm .. da bi bila rada 'enakovredna' nekaterim tvojim kolegicam ... seveda zgolj predvidevam ..

Lahko da je tudi fant malo 'nespreten' pri temu .. pa da ne zna 'zaigrat' na pravo struno ... Za take stvari sta vedno potrebna dva!! Ko se oba počutita 'domača' ... verjemi .. ne bo nebenih problemov ...

Vsekakor ne hiti ...

ps. Kaj pa če ostaneta zgolj pri petingu? Mislim da je to idealna zadevica kjer se bolje spoznaš s partnerjem .. in kakšenkrat zna bit zelooo zanimiva! Pa še ne greš ''do konca'' ..

Volk sit in koza cela! [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

kastrat

Seks

OdgovorNapisal/-a urshula2 » 28.07.2005 12:59:16

Men se je že tut zgodil, da enostavno ni šlo... To je blo s prejšnjim. No, u bistvu sploh nisva bla skp, če zdj "pogledam" nazaj. In verjetno je to bila moja blokada, k sm vedla, da me hoče on samo položit (sm se mal grdo izrazla).

No, pol sva pa s sedanjim pršla tk daleč... In me je blo spet po eni strani strah. Kaj če hoče tut on sam to? Me bo po tem pustil? Bla bla bla... Ful vprašanj. Ampak je bolj prevladalo nekaj drugega. Občutek je bil drugačen. Na nek način sm čutla, da mu ni vseeno zame. Vse je blo tk lepo. Res. In pol se je kr naenkrat zgodil, tk nepričakovano in je blo, lahk rečem, ful fajn. [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Sm skor do potankosti opisala. Pa kaj. Hotla sm sam povedat, da morš bit pripravljen. Tega ne smeš nardit zato, ker nekdo pač ne razume besede NE, da nisi pripravljen. Zato, da ga ne bi užalil. A-a!

Nikoli pod pritiskom!!!

Uporabniški avatar
urshula2

Kraj: Slovenia

Seks

OdgovorNapisal/-a kastrat » 28.07.2005 09:01:17

Končno tudi ena ženska reality zgodba! to ti je najboljši nasvet!

In bom še enkrat ponovil Uršuline besede, da si jih boš prej zapomnila: Nikoli pod pritiskom!

Če je 'ta prav' bo znal tudi malo počakat ..! [img border="0" src="smileys/smiley20.gif" border="0"]

ps. Uršula ... čisto nič se nisi grdo izrazila ... tko pač je .. takih stvari se tudi ne da drugače povedat, pa da bi ljudje dojeli smisel ...

kastrat

Seks

OdgovorNapisal/-a urshula2 » 28.07.2005 11:37:11

Bom še js enkrat ponovila, da bo ja zihr [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] : Nikoli pod pritiskom!!! K pol ti bo zihr žal!

Nism našla druge besede, ki bi najbolj "prikazala" to.

Me pa zanima, kk je pri "močnejšemu" spolu to? Mislim, so tudi podobni dvomi? Verjetno so... Al ne?

Uporabniški avatar
urshula2

Seks

OdgovorNapisal/-a kastrat » 29.07.2005 08:54:47

Če posplošim malo zadevo .. in govorim v imenu vseh 'močnejših' ... (a sem pristojen za to?)..

Mislim da se moški ukvarjajo z malenkost drugimi problemi .. bolj s svojim egotom ... to je največji strah .. da ne boš ''dovolj dober'' ... sej tudi to se nekomu zdi 'glupo' .. ampak na začetku se kot neizkušenemu .. vedno pojavijo kakšni takšni problemi in dvomi .. Ampak mogoče je isto pri dekletih ...

Drugače pa mislim da so itak moški vedno prvi zato da se naredi tisti 'usodni' prestop ...

Bo držala ta zadnja moja trditev?

Ste se vprašale, mogoče, zakaj je tako?

kastrat

Seks

OdgovorNapisal/-a urshula2 » 29.07.2005 09:40:04

Sj si tk mnda edini "upaš" govort oz. pisat v tej temi! [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Ja, pa bo mnda res držala tvoja zadnja trditev. Sam se še pa nisem vprašala, zakaj je tako.

Ne vem, mogoče zato, ker nežnejši spol ni prepričan v ta velik korak. Mislim, ne vemo, če je fant že za to, če smo me že. Sam večkrat se je že zgodilo, da so ženske pozneje pripravljene za kaj takega.

Je pa tut to, da se pa ktira vpraša, ka si bo pol on mislu... Mislim, recimo: tk hitr? Že? S tole gre pa hitr... Ne vem! [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"]

Al pa mogoče zato, ker je moški "vodilen" pri tem... Ženska ga posilt pač ne more. Ali pač? [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
urshula2

Seks

OdgovorNapisal/-a kastrat » 30.07.2005 02:32:00

Zakaj pa si ve mislite da si bo on mislil da je šla zedeva malo prehitro? konec koncev ... če že predlaga to .. potem je on 'pripravljen', a ne?

Zakaj si pa dekle v takem primeru ne misli ... hmm, poglej, poglej, to gre pa pri njemu zelo hitro ...

Pa kaj je to zdaj dobro al slabo? [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] na, zdaj sem se še sam ujel v past lastnih besed [img border="0" src="smileys/smiley11.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

To kar si napisala da je moški vodilen pa ne bo držalo! Vsaj ne dandanes .. Pred kakšnimi 50imi leti so ženske še mogoče ponižno in poslušno čakale na razvoj dogodkov ... Dandanes pa so ženske že tako prefrigani lovci (hmm, kako je lovec v ženski obliki? [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] ) da si kar same 'pedenajo' tipe .. to pomeni da one izberejo in tudi ulovijo ... da ne omenim .. da tudi 'požrejo' plen[img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

Mislim pa da sem glih jst odprl en topic na to temo .. pa zgleda da je padel v pozabo ... No, pa da še tebe direktno vprašam ...:

Si rada 'ulovljena'(plen) ali rada 'loviš' (Lovec) ...

Osebno sem 'očaran' kadar sem jst plen [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

kastrat

Seks

OdgovorNapisal/-a urshula2 » 30.07.2005 02:46:16

Ne, misla sm, da če fant nč ne namiguje na to, pa punca prva predlaga oz. napeljuje na to. Sam js bi že pol začela mislt, da je s fantom neki narobe, če se še kr nč ni "zrajto". No, pa ne mislim zdj po enem tednu. [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

[img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"] Mal sm zmedena na kaj to leti. Al na to, da ko se prvič vidiš z nekom al pa kej takga, da te on "lovi", al na "domače naloge"? [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
urshula2

Seks

OdgovorNapisal/-a kastrat » 30.07.2005 03:28:15

Hmmm .. zdaj si ti mene zmedla!!! Ne vem kaj si si mislila ..

Ok, bom malo drugače postavil zadevo ..

Rada vidiš da tip prevzamem pobudo za osvajanje, ali to raje vzameš v svoje roke ... torej, da greš ti do tipa in mu predlagaš če bi hodla skupaj .. in konec koncev .. mu tudi ti 'ukradla' prvi poljub ... in tudi ti predlagala za še kaj več ...

Glede tistega kar si pa gor napisala ..

Poglej kako je vse kontradiktorno ... pol se pa čudite da so fantje kakšenkrat nerodni .. saj v bistvu res ne vejo kako vam ustrežt!!

Torej če on predlaga za kaj več je 'potrebnež' .. če je pa tiho in kr nekja čaka .. pa je zopet 'debilček' ker se ni še zrajtal ... [img border="0" src="smileys/smiley11.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"]

Ah, ženske! Kdo vas razume!! [img border="0" src="smileys/smiley15.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley15.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley21.gif" border="0"]

[img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

kastrat

Seks

OdgovorNapisal/-a urshula2 » 30.07.2005 03:52:19

Če mi je nekdo res všeč, tudi sama prevzamem pobudo. Ker dobrega plena ne bi rada kr enostavno iz rok spustila. [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] Sprva so to samo tisti "nedolžni" pogledi in če on reagira na to, bo tut on začel kej več. Če pa ne pokaže zanimanja, se pa ne mislim silt pa mu pod kolena metat. Če vabo zagrabi - fajn, drgač pa "grem dalje". [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Po pravici povedano, js včas še sama sebe ne razumem, tk da vam ni za zamirt, da nas ne razumete. [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
urshula2

Seks

OdgovorNapisal/-a kastrat » 30.07.2005 05:16:20

Uršula:''Ker dobrega plena ne bi rada kr enostavno iz rok spustila''

Torej veš za kaj se splača potrudit, a ne? [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

AMPAK! Poglej kaj si takoj zatem napisala ---]

Uršula:Če pa ne pokaže zanimanja, se pa ne mislim silt pa mu pod kolena metat.

[img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] Zopet moje pikolovstvo [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

če je dober plen ... potem se moraš 'zagrebst' za njega, drugim ženskam izpraskat oči, populit vse lase .. [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] ... to je zame ''borba'' za plen ... ne pa da 2x pomežikneš in globoko pogledaš ... potem pa je zopet vse od njega odvisno ... [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Iz tega kar si napisala sem prišel do dedukcije da ti nisi ''lovec'' in da se raje pustiš ujeti ... torej si ''plen'' [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

A? Si videla ti v kakšnega psihologa sem se prelevil? [img border="0" src="smileys/smiley15.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley15.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

Pričakujem obrazložitev te kontradiktornosti! To naj ti bo domača naloga! [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

ps. tujke uporabljam zato da se še dodatno z nečim ukvarjaš .. [img border="0" src="smileys/smiley15.gif" border="0"] ..Bo prehuda? [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

kastrat

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Spolnost