OK Čas :: StudioFACA Forum

Čas

Čas

OdgovorNapisal/-a Andi » 22.03.2008 05:45:37

Zdravo!!

Jst mam pa en čist simpl vprašanje, no u bistvu ni!

Mam punco k prav da nima časa zame. Kul, ji vrjamem, pač ma fax, delat more, vidva se pa sam med vikendi. No tko bom reku sva se videvala zadnje 3mesce, zdj pa ne več-redno. Ne ljub se ji več govort z mano, skoz ma ene probleme, skoz mi prav da bi bila rada z mano, ampak to sam govori dela čist drugo. Prav da ji je vse čist normaln, sam men ni več normal,preeh čudn k pa normaln. Zdj pa vprašanje: Mi je vredn s tako žensko vztrajat v zvez k nima časa zame pa s kero, če je sreča sexsaš 2X na mesec, haaaaaaaaaaaaaalllllllllloooooooooooo2x na mesec?

pa nj se dobi en norc k mi lohk pritrdi da JA pa nj mi še razloži ZAKAJ?

HVALA za odgovor [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"]

aja, s kolegicam se dobiva reeeeeeeeedno

Uporabniški avatar
Andi

Čas

OdgovorNapisal/-a Soncek2 » 16.04.2008 06:55:19

]]tip pride pa gre, frendice so pa za celo življenje...

Hoho, tale je bla pa močNA! [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

Drugače pa zakaj raje ne razmisliš, kako bi ji lahko pomagu, da bi bila spet taka kot prej.Mogoče se srečuje z težavami, za katere ti ne veš,pa jo po krivem obtožuješ.Mogoče rabi samo mal drugačen pristop pozornosti,probi ugotovt...

Tika: Bod veseu da vsaj 2 krat dobiš/bolš to kt nč...

Tut mi mamo svoja čustva [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] joke

Soncek2

Vrni se na Vprašanja, odgovori