OK BreakDance-Podnapis-Odličen Film :: StudioFACA Forum

BreakDance-Podnapis-Odličen Film

BreakDance-Podnapis-Odličen Film

OdgovorNapisal/-a boidar » 26.10.2007 12:26:36

JO![img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]
Dragi prijatelji.[img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"] ,rad bi dobil podnapis za tale film.(BreakDance),to je za mene prekrasen film,ki sem ga prvič gledal v kinu davnega leta 1984-1985 ko sem služil vojni rok v ,danes, svetovno znani pokrajini Kosovo oziroma Kosovski Mitrovici Kot zadnja Aprilska klasa in kot zadnja klasa za 16 oziroma kot so rekli takrat skračenje na 15 mesecev in ni mi žal ,da sem bil celi vojni rok v kasarni Meto Bajraktari oziroma v Mitrovici (Titovi Mitrovici)kot se je tedaj imenovala ,predusem pa zato ker so nas Slovence imeli zelo radi in nas tudi spoštovali kot vse Slovenske vojake in tudi domačini kot narod ,ki sem ga takrat prvič pobližje spoznal je bil zelo zatiran in nespoštovan s strani oblasti,ki je takrat vladala.Žal![img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley7.gif" border="0"] Bi pa preko teh mojih spominov rad opozoril na zelo dober Flm,ki je takrat žel velike uspehe pa ,ker zopet sloni na temnopoltih igralcih ma sej se ve......Bi rad opozoril na zelo dober kvaliteten film ,katerega bi rad v celoti ponudil današnji mladini katera pa ga lahko sname pri meni .
Se enkrat prosim ,če ima kdo podnapis za ta Film[img border="0" src="smileys/smiley20.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley27.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley31.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley32.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley28.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
boidar

Kraj: Slovenija

Vrni se na Filmi