OK Hm...js pa še kr vanj:( :: 29 :: StudioFACA Forum

Hm...js pa še kr vanj:(

OdgovorNapisal/-a Soncek2 » 14.04.2008 11:02:56

oči izgubijo...

Do tega dela sem ti še nekako verjel [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

Soncek2

OdgovorNapisal/-a zuta » 14.04.2008 05:28:07

Hmm Soncek2 mene pa zanima se tista bolj pokvarjena verzija [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] ker....mene pa zanima za moske [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

Tikka_ evo to si pa cist original povedla [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] obrnejo se tk ocitno..al pa gledajo...da mislis da jih ze kar z ocmi slacijo in to delajo vprico svoje zenske [img border="0" src="smileys/smiley3.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley3.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley3.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley3.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley3.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
zuta

Kraj: Slovenia

OdgovorNapisal/-a Soncek2 » 14.04.2008 08:19:46

No sej,jst sem pa hotu oment,da k se ženske zagledate,se večinoma sploh ne diskretno ampak buljite tako močno,kot da bi se hoteli čez osebo prevrtati [img border="0" src="smileys/smiley1.gif" border="0"]

a-A ,jst ne poslujem pokvarjeno...Dokler ne začneta vidve [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

Se pa strinjam glede tega,da mora bit puncam full bedn feeling.Me pa zanima,kaj bi vas bolj motilo/bolj všeč v naslednjem primeru...

Ko sta parčk skupaj na pijači, tip opazi mimoidočo manekenko iz njegove najlubše TV-oddaje

A) Tip ti pokaže žensko in reče kok je huda in pove kakšn detajlčk,kaj ji je všeč na njej? [img border="0" src="smileys/smiley32.gif" border="0"]

B) Ob vsaki tvoji nepozornosti se posveča z pogledi drugi ženski [img border="0" src="smileys/smiley9.gif" border="0"]

C)Bulji, dokler ga ne začneš šamarit,da pride nazaj v realen svet... [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"]

D)Manekenko povabi,da skupaj spijete drinko ali dve [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

p.s. polovičk/zasilnih izhodov & klicanje pomoči tukaj ne obstaja. [img border="0" src="smileys/smiley1.gif" border="0"]

Soncek2

OdgovorNapisal/-a zuta » 16.04.2008 03:53:26

Tikka_ ja..js se tut ucasih pocutim tko bedno k se npr. kdaj moj tip zagleda.. u ksno..okej da se zagleda..da pa kej pokomentira mi pa ni vseen pa se pocutim tk koda sm najbol bedno bitje na svetu [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley18.gif" border="0"]

Soncek2 zej pa ti razlozi pomen "čez osebo prevrtati" [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

Hmmmm dobro vprasanje..

A odgovor bi mi biu vsec..da pokomentirava skup.. pol pa da neha [img border="0" src="smileys/smiley17.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"]

B mi ni nikakor vsec [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"]

C tudi ne.... osamarala ga pa nebi, prej bi uletela s stavkom:"Nooo pelji si jo domov" in se ustala ter šla [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"] ker ce je z menoj na pijaci se bo posvetil meni...

D pa....hmmm okej...to bi mi bilo vsec... nekako se... ker bi spoznala osebo s TVja [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
zuta

OdgovorNapisal/-a Soncek2 » 16.04.2008 06:45:55

Pomen ''čez osebo prevrtati'' : Da ji vrneš pogled,ona pa se na tvoj pogled ne odzove z očesnim kontaktom,ampak strmi v en določen del tebe nepremično še naprej(oči,ustnice,postavco...) [img border="0" src="smileys/smiley17.gif" border="0"]

Tikka : Ti delujem, kot da lahko od mene kaj profitiraš? [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

glede vprašanja so bolj kot ne pričakovani odgovori,tudi zanimivi...

Zdej pa še iz obratne smeri... : Tvoj najlubši/utelešenje mode tipo iz TV-ja je v istem kafiču ,kot vajin parčk.Slučajno se z pogledi ujameta in ta tip ti nameni srčkan nasmešek...

Kaj narediš?

A,B,C,D odgovori so isti,samo z zamenjanimi vlogami [ [img border="0" src="smileys/smiley32.gif" border="0"]

Soncek2

OdgovorNapisal/-a zuta » 18.04.2008 02:54:29

Sonček ....dobr..ja se lah zagledam u nekoga....

Ampak ... taksni tipi obicajno ki so lepi..to zlo dobr vejo..in znajo izkoristit.... to je dejstvo [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Se mi je zdel da ti bodo odgovori zanimivi...tudi meni so [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

Hmmm tkole bom odgovorila na tole vprasanje :

Men bi moj reku da ka mam tja za gledat..al pa bi se on zaceu posvecat ksni drugi [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] da mi vrne [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"] al pa mi vrnu stavek ce bi ga pokomentirala : "Ja pa pel si ga domuuu!" [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

Smesno..ampak .. to je tko kot da bi se js zalubla u Brad Pitta [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] ko me bi itak uzenu LOL [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
zuta

OdgovorNapisal/-a Soncek2 » 18.04.2008 11:15:04

Tikka:Pošpeglala bi ti povprečno osebo,ki ti je na zunaj zanimiv.Recmo da ti je všeč Brad Pitt za primer...K bi not stopu bi bolj shajnala k sončki [img border="0" src="smileys/smiley17.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

Zuta: Ja pel si ga domuuu! Prov predstavlam si situacijo,ko bi rekla ok,pa bi šla naproti tisti ''0sebi'' Tipčk,bi pa samo butast gledu,k mu ne bi blo nič jasno [img border="0" src="smileys/smiley32.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

Vprašanje za obe : Če bi pred vama stal vajin najlepši,najbolj seksi tip od vseh in bi kazal zanimanje za vaju,a bi poizkusile navezati stike(lahko se razvije potem tudi kaj več) za zameno za to,da pravaraš svojega tipa?

No pa da vidmo,kok ste ''dirty'' [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"]

Soncek2

OdgovorNapisal/-a zuta » 19.04.2008 05:55:40

Soncek .. emmmm ja..ampak to ne rece tok umirjeno ampak z drugacnim prizvokom "JA PA PEL SI GA DOMUU!" hehe je kr smesno ja [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

Drgac pa... ce bi se js resnicno ustala..in odpujsala proti tisti osebi...verjemi da bi se moj tip tudi ustau.. in seu vn iz gostilne [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

Hmmm..ce bi pred menoj stau najbol sexi tip vseh casov.. bi ga samo špegala... in nebi prevarala svojega tipa. Ker vem da ce bi me pustu bi mi blo zau.. da sm naredla taksno bedarijo. [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Tko da js nism tok dirty [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
zuta

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Ljubezen