OK Hm...js pa še kr vanj:( :: 31 :: StudioFACA Forum

Hm...js pa še kr vanj:(

OdgovorNapisal/-a Soncek2 » 23.04.2008 10:37:41

l [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] Ti delujem starostno med 11 in 13.... [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley17.gif" border="0"]

Sej istospolna ljubezen tudi ni proti zakonu,pa tut fant ni ovira...Hehe,kako bi odreagiru,če bi ga varal z punco [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"][img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley1.gif" border="0"]

Khm torej glede vprašanja sta pa vajina tipa lahko srečna.Virtualno delujeta zelo pozitivno glede veze [img border="0" src="smileys/smiley32.gif" border="0"]

Zuta: ]Kaj pa če sem jst tut sexy...

Opiši se [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley32.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley32.gif" border="0"]

Soncek2

OdgovorNapisal/-a zuta » 24.04.2008 09:11:33

Uporabniški avatar
zuta

Kraj: Slovenia

OdgovorNapisal/-a zuta » 24.04.2008 09:12:47

Ammmmm [img border="0" src="smileys/smiley3.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley3.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley3.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley3.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley3.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley3.gif" border="0"]

Jaaaa razpisala sm se enmal upsssss [img border="0" src="smileys/smiley9.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley9.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley9.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley9.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
zuta

OdgovorNapisal/-a zuta » 27.04.2008 09:23:01

Hmmm en nasvet...:

Kaj bi naredili v primeru...da ste z svojo ljubljeno/ljubljenim u resni zvezi...to pomeni cca.3 lete ze..

Pa ti partner/ka rece v petek ob 14h :

Da gre danes za cel vikend nekam....cez eno uro (torej ob 15h) pa ze gre...cez celi vikend te poklice 2x.... !!! Pa se to naj poudarim da samo u petek..u soboto poslje nesramen sms... pa ceprav je obljubil da bo poklicau...

No pač povzetek vsega je... da sm se sprijaznila da je pač seu... na priprave.. in da pač hmmmm "je pozabil" povedat prej..

Kaj bi pa vi naredili? [img border="0" src="smileys/smiley7.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley7.gif" border="0"]

Mislim da je to tocno tisti trenutek ko je cas da se najini poti razideta...

P.s. pa ni sam to...je se veliko stvari ki jih raje nebi... ampak ok..

To sm pa napisala sam zato..da nebi mela kaksnega obcutka krivde..

Ste moski res taki, da ne recem kaj? Da vas briga za vse skup? Al obstaja se kje kak ko zna z zensko????

P.s. Drugace pa..optimist sm po dusi..

tk da zelim sam nasvete..odgovore..kritike ..karkoli pač... potem pa nadaljujemo z prejsnimi posti [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
zuta

OdgovorNapisal/-a Soncek2 » 28.04.2008 05:30:24

khm,mal slabo berete moja sporočila, pa vendarle pustmo zdj to [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley17.gif" border="0"]

uU Žuta ma situacijo [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] : Zdj jst ne vem,kok si mata kj začrtana pravila,ampak bi blo res fajn od njega da ti sporoči prej(vsaj kkšn teden).Zdj jst ne vem, kok ti na drugi strani skrbiš za take stvari.Mu sporočiš?No vsekakor bi lahko v naprej to uvedla kot kakšno nepisano pravilo.

Joj joj joj,pa ne more se vajini poti kar tako razidet [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

Pomiri bučo.On je zelo smotan to naredu,zelo neodgovorno...

Kakšne priprave pa ma to?

Jst vse kar mislm je,da se pogovorta enkrat(pa ne takoj k bo prišel iz kjerkol že pač je,ker bo samo burno reagiru),ampak mu reč pol zvečer recmo,da se v miru pogovorita.Pač si užaljena in da te zelo moti tak odnos,k ga je mel tisti dan,reč mu tud,da teb ni vseen zanj in da v naprej hočeš,da ti sporoči še pravočasno.Moraš povdart,da ti velik pomen,če bi se lahko v naprej tega držu.

Zdj ga pa čaki,dokler nazaj ne pride,pol ga pa tok ''omavži'', da tist večer zase ne bo vedu [img border="0" src="smileys/smiley32.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley32.gif" border="0"]

Pa govori v mirnem tonu.Pa bodi kompromisna.Če ti kaj nazaj reče,ga posluši in če se ti zdi,da ima glede tiste stvari prov,mu daj vedet da ma prov in da boš ti to v prihodnje spremenila(tok,da bo mel občutek da je zmagu),seveda pa se mora tudi on spremenit(tuki pa ti pridš na vrsto [img border="0" src="smileys/smiley17.gif" border="0"] ).Pol bo pomojem mal zarenču,pa godrnjal,pol bo pa sprejel.

Če pa ne bo se ga nič prijel,pa reč da ne bo dobil en mesec za seksat,pol bo pa takoj pridn [img border="0" src="smileys/smiley17.gif" border="0"] joke [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

]Pa ni sam to.So še druge stvari,ki jih raje nebi...

Povej,da ti lažje pomagamo.Ljubezen brez meja [img border="0" src="smileys/smiley32.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

Soncek2

OdgovorNapisal/-a soncek4 » 05.05.2008 12:18:57

mhm ga branim z besedami kot so:-res bi blo fajn,da ti prej sporoči-zelo je smotan,ravnal je neodgovorno-''omavži ga'' Iz tega je razvidno,da mate ve čudno logiko... [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] Tist sem ji dal pa samo nasvete,ker je verjetno bla samo jezna pa marsikaj rečeš/napišeš preveč,tut če tega ne misliš.(Verjetno ji ni kar useeno zanga,zato sem ji hotu dat samo nasvet,kako lahko v prihodnje popravta(da uvedeta pravilo,da si morta prej sporočati,kam do gre pa zakva..,),pa da bosta še naprej skp   [img border="0" src="smileys/smiley32.gif" border="0"]

Tikka: kako gre pa tebi? Kakšni problemčki pripravljeni za razrešitev? [img border="0" src="smileys/smiley17.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley32.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
soncek4

OdgovorNapisal/-a zuta » 05.05.2008 04:09:39

Soncek2 ne beremo mi nc slabo tvoja sporocila [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"]

Drugace kar pa se tice.. tega..js njemu povem.. za vse.. ampak njemu je to cist ..ne vem..nazalost ne vem kaj si on u svoji glavi misli.. bi zlo rada vedla..ampak nimam te sposobnosti..

Sj ko je prsu u nedeljo domov..pa tut.. se je hladno obnasau..kot da sm js zej kriva..da mu nism pisala..in da je cakau na moj klic(on mi je pa oblubu da me bo skos klicau) pa taksne podrobnosti sm zvedla da kr adijo..ampak moski ste tk zmer angelcki..pa nobene babe nikjer ni blo zraun..tk ko nikol ni...on je izoliran ocitno od njih..ne vem u cem je fora da "ne upa" povedat..al kaj..da je bla kaksna zenska tut u druzbi tam....sm zmeri hotla sam iskrenost.. nic drugega.

Priprave je meu..z godbo... pihalni orkester..

Pa sj...veliko stvari me matra u zvezi z glasbneno..nebi mi blo to tolk sumljivo ce bi me kdaj vsaj na kaksen nastop povabil.. tk pa NIC OD NIC.

Drugace pa..js bi se rade volje pogovorila o tem ... in onem..o nama...ampak njemu nikol ni do pogovora..kadar se tice njegove sole, prostega casa...glasbene..nasploh o nama..zmer se izmika.. js pa mislim in bom zmer tako mislila ..da temelj vsake zveze je zaupanje in pa seveda pogovor..

Ampak najvecji stos je pa tut u tem... js sm zakljucni letnik.. in lani nism sla na maturanca..ker sma nekak imela u nacrtu..da bova za tisti denar raje midva sla nekam na morje..in glej ga zlomka....celo poletje nisma sla nikamer..dobr..sm se pomirila s tem..

Ampak zej sm si prsla na idejo... ko je ponudba aftermaturaparty - papaya party na Pagu..in me zej za nic na svetu nihce nebo ustavu..da nebi sla.. in on me prosi.. da ne grem..pa nism mela namena it..ampak po tem... kar mi je naredu... grem..in me nic ne bo ustavlo..

Sam pa verjamem da bo njega 1000423894028092x bolj bolelo.. kot je mene..ki mi je povedau eno uro pred odhodom. Nism mascevalna...sam naj vidi 1x u skoraj 3 letih kk je to..ce bom js kdaj kam sla. Ko u teh treh letih nism nikamer sla tko sama.. on pa zmer te priprave z glasbeno pa nevem kaj se ne vse.

Mislite da je prav da grem na Pag?

Drugace pa ...recimo da sm pozabla..kar se je zgodilo tisti vikend...pozrla sm dol..kaj pa mi je preostalo drugega? Res da me zre..ker se vedno ne vem kaj se je dogajalo dol..ampak nimam druge.Treba je zivet naprej ane? Upam in zelim si pa sam to..da je o svojem dejanju kaj razmislil in se naucil kaj iz tega....

Drugace pa...on se zame nebo spreminju..to mi je ze tolikokrat povedu da mi ze po moje iz uses gleda....in tudi..ce js pridem na vrsto..in mu povem kaj me moti.. bo to mogoce drzalo kaksen teden..pol pa spet vse po starem.

Hehe..ce mu recem da mu nedam za sexat ceu mesec..bo pac sprejeu [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

tikka_ mnja..tipi majo res neko cudno logiko..mislijo da imajo samo oni prav..in da vse kar naredijo oni je sveto..in da mi se moremo pac sprijaznit da je tko.. in da mi moremo itak zmeri vse razumet...ampak ni tko..do neke meje se gre.....sam enkrat prej al slej poci....

...in pol smo zopet vse zenske krive.. .tk je... [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"]

drugace sma pa se skup ja..

......ahhhhh.............sj ti pravim.. da ...tipi so pac neka posebna cloveska vrsta... [img border="0" src="smileys/smiley7.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley7.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley7.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley7.gif" border="0"]

Drugace pa obema prav hvala za nasvete... vsaj malo lasje mi je [img border="0" src="smileys/smiley9.gif" border="0"]

Drugac pa soncek to se pa popolnoma strinjam s teboj...da v jezi marsikaj reces..kar u resnici ne mislis.. pa ti je kasneje zal.. [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"]

Soncek4 kaj te muci prijava? [img border="0" src="smileys/smiley17.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] emmm mene pa zanima kako gre kaj tebi soncek v tvojem ljubezenskem zivljenju [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
zuta

OdgovorNapisal/-a Andi » 05.05.2008 04:10:53

Ste moski res taki, da ne recem kaj? Da vas briga za vse skup? Al obstaja se kje kak ko zna z zensko????

Isto se jst sprašujem že 2 leti, sam za ženske

[img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

jebe se vam pridete tkrt k nas rabte, k pa ne, se vam pa jebe

pa da nebi še o tem kšne ste k ste prbite [img border="0" src="smileys/smiley11.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
Andi

OdgovorNapisal/-a zuta » 05.05.2008 04:13:08

A se vam bo dalo brat? [img border="0" src="smileys/smiley3.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley3.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley3.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley3.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

Pač dalo se mi je malo..emmm kk naj temu recem.. duso razonegat [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
zuta

OdgovorNapisal/-a zuta » 05.05.2008 05:13:28

Andi pol sma pa ze dva.. tut js se to sprasujem ze dve leti..

Je pa res..da moskih ne mecem vseh u isti kos.. tako tudi vi ne smete zensk.

Se najdejo tudi zenske z dobrim srcem ...ki znajo pokazat ljubezen..itd. Enako nekateri moski..

Le najti jih je treba [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Isto js mislim za moske:"Pridete kadar nas rabite..za ostalo se vam pa jebe...!" Res da sm mal grdo povedla..ane Andi..ampak tko je [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"]

Prbite? Js ne pijem, ne kadim. Tko da ne u isti koš [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
zuta

OdgovorNapisal/-a Andi » 05.05.2008 05:53:29

ej jst sm tud blond [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

ampak res ne lažem[img border="0" src="smileys/smiley1.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
Andi

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Ljubezen