OK hmmm...kaj nardit??? :: StudioFACA Forum

hmmm...kaj nardit???

hmmm...kaj nardit???

OdgovorNapisal/-a smOOtka » 25.01.2008 01:47:10

[img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"] kko naprei???

kako ga prebolettt...če veš da te ma še zmer rad...če si da nekaj u glawo kar si je dav le zato da bi mu bilo me lažje prebolet???

kako mu dokazat da swa lahko še naprej srečna skupaj...

kako???

no pa vam povem najino zgodbo:

skupaj sva bila leto pa skoraj 4 mesece...

veliko težav sva rešila...veliko swa pretrpela...glede prijateljev,in tistih ki si niso želeli da bi bila srečna...wendar kot zgleda se je zdaj toliko tega nabralo da sploh neveva več kje sva... [img border="0" src="smileys/smiley19.gif" border="0"] ...vem da me ljubi in vem da tudi jaz njega...pred tremi tedni sm ga pustila...nevem točno zakaj...ubistvu bala sm se da bi bogla it s5 čez določene težave...nisem upala it naprej tako...še vedno se slišiva po telefonu...vendar nisva skupaj...iščeva druge samo da bi pozabila na naju...vendar nama neupeva...on je sedaj z eno punco...jaz z enim fantom...včeraj sva bila skupaj..."prijateljski" pogovor...vendar nisva zdržala...jokala sva...prosiv me je če lahko še malo počakam...ker kot zgleda on ni še dojev da sva končala...in nemore nič reč...jst se tega zavedam že 3tedne...vendar ne tako kot bi se morala...vsak dan se slišiva po telefonu...pogovarjava se...enostavno...nobeden ni začutiv da je konec...in se dobesedno dr*ava v glavo...on mene z to punco jaz njega z fantom...in to se dogaja že 3tedne...

kaj nrdim???

-naj ga nekličem več da bova nekako dojela??

nevem...nezdržim brez njega in on ne brez mene...

brezveze se to vleče že 3 tedne...

nevem kko naj mu pokažem da je resnično konec...da bo dojel...jaz sm pripravljena pustit tega novega fanta...on se pa boji da bi mu ta punca zamerila da jo je mel le za prebolevanje mene...rekel je naj malo počakam...vendar jsz nemorem...kako naj čakam ko pa vem da je z drugo...in njega boli ker mam jaz drugega...

frendi mi nemorejo pomagat...ker pač enostavno naju nerazumejo...po pravici naju tudi jaz nerazumem...!!!

rada bi samo da mi date kakšen nasvet...kaj nardit??? [img border="0" src="smileys/smiley19.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley19.gif" border="0"] ...

Uporabniški avatar
smOOtka

Kraj: Slovenia

hmmm...kaj nardit???

OdgovorNapisal/-a Soncek2 » 25.01.2008 07:14:18

Če se mata toliko rada,zakaj bi se še naprej mučla in bi bila narazen...Nehta se trpinčt.Če vajina srčka nočta bi narazen, za koga/kaj bi pa potem bla... [img border="0" src="smileys/smiley18.gif" border="0"]

Res te ne razumem, zakaj bi ga nujno morala prebolet. [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"] Sej ljubezen ni en slabo spisan roman,ampak nekaj neločljivega,nekaj zelo lepega...

Če ga maš rada bod z njem.Pa ne vidm razloga,zakaj bi sploh ostali frendi imel kkšn vpliv na vajino ljubezen...

Boli vaju đoko za njih.Kakšni prijatli pa so to, če ti ne privoščijo sreče v ljubezni, raje se to malo vprašaj.

Hitr ga poklič,pa se nehta mučt pa bodta skp... [img border="0" src="smileys/smiley1.gif" border="0"]

Remember, ljubezen ne pozna meja! (to velja tudi za težave) [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Soncek2

Vrni se na Vprašanja, odgovori