OK Kaj naj naredim,prosim pomagajte mi? :: StudioFACA Forum

Kaj naj naredim,prosim pomagajte mi?

OdgovorNapisal/-a mucyka » 07.12.2007 10:52:33

[size=2]S fantom sem končala on me je pustu pa mi je reku da ce se spremenim da po novem letu boma lahko spet skupaj.Ampak sej nisem bla jst kriva da sma končala ampak on se ni mnde bivše prebolel.Men je tak hudo.Najbolj hudo mi je pa ker gre za novo leto k bivsi pa čeprav mi je reku da nebo nč imel z njo da sta samo kolega nevem če mu naja vrjamem.Men se tak zdi kot da hoče bit zdj mal samski da lahko dela ka hoče pol pa da bo spet z mano ampak mene je tega strah da ne bo po novem letu spet isto.Ka naj naredim???[/size]

mucyka

Kraj: Somalia

OdgovorNapisal/-a Treba » 07.12.2007 02:01:02

za mu verjet ali ne , bi morala ti presodit glede na prejšnje obnašanje ali navezanost nate...

Uporabniški avatar
Treba

Kraj: Slovenia

OdgovorNapisal/-a Soncek2 » 07.12.2007 04:29:12

Odvisno,kaj hoče pr teb spremenit...Predlagam ti,da se z nemu pogovori na samem in ko ti bo povedal,kaj ga mot,mu teč,da boš probala to spremenit do konca novga leta,on ti pa naj obljubi,da ne bo za drugimi puncami letu...

Če se mu bo zo zdelo smešno/oz. te ne bo jemal resno,ga takoj skensli ,ker te ne jemlje resno in te ni vreden...

Čimprej naredi to,pa bodi res prizadevna,da popraviš napake,če tudi sama pr seb veš,da delaš narobe...

Če pa on išće neke lastnosti na tebi,ki jih ti nikdar nisi imela,te pa tudi ni vreden,ker potem sam pr seb ne ve kaj hoče,zgleda pa ,da ne tebe...

Zdj ga pa čimprej kontaktiri[img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Soncek2

OdgovorNapisal/-a Natka » 01.04.2008 06:30:52

Pozdravljeni!

Tudi jaz imam en problem. S fantom sva skupaj že 5 let. Pred dvema mesecema se je hotel svadit z razlogi, da ni več kot je bilo, da ne čuti več do mene kot je prej in tudi čas naju ovira. Skupaj sva samo med tednom, saj on čez vikend dela in oddaljena sva 20 km. Zdaj sva še vedno skupaj, saj sva oba menila, da si zasluživa še eno priložnost. Meni pa ne da mir misel, da mogoče njemu sploh ni več do mene, čeprav mi govori da me ljubi in z mano preživi ves teden. Kaj naj naredim? Tudi doma ga imajo ful radi in nočem, da bi bili razočarani nad mano. Najraje bi mu pustila prosto pot, vendar si ne predstavljam življenja brez njega. Preveč mi pomeni, da bi ga izgubila. Prosim pomagajte mi!!!

Natka

Vrni se na Vprašanja, odgovori