OK Mate polepleno sobo? :: 2 :: StudioFACA Forum

Mate polepleno sobo?

Mate polepleno sobo?

OdgovorNapisal/-a Izbrisana » 13.06.2005 06:28:46

$this->bbcode_second_pass_quote('"Audimafia"', ' ')[QUOTE=Izbrisana][QUOTE=Audimafia]
[QUOTE=redeyefrog]jst je nimam.
mam neki slik, ki mi že pošteno najedajo... hvala kurcu, da so počitnce...si morm mal preštrihat dolgočasno belo barvo [img border="0" src="smileys/smiley14.gif" border="0"]

Men jo bojo tut na modro preštrihal in poj bom gor napisala ... ( IZBRISANA NEMOJ PISTI)!!!! [img border="0" src="smileys/smiley1.gif" border="0"]

jaz bom pa napisala URŠKA + S*M*N[img border="0" src="smileys/smiley17.gif" border="0"] [/QUOTE]
Kuj zbriš kuj!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!a si mal mutena da kle pišeš?!¨!!!!!!! zbriš........[img border="0" src="smileys/smiley7.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley7.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley7.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley7.gif" border="0"] ka sem ti učer mto pomagala kuj!!!!!!![/QUOTE]

lllllllllllllllllllloooooooooooooooooolllllllllll

a faca5 in redy pa lahk razkrijeta svoje razmerje!

in kaj je pomagal mto?[img border="0" src="smileys/smiley19.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley19.gif" border="0"]

WHY DONT YOU DO SOMETHIN?!

Izbrisana

Kraj: Slovenija

Mate polepleno sobo?

OdgovorNapisal/-a BARÇA_ßaßy » 13.06.2005 07:15:03

$this->bbcode_second_pass_quote('"Izbrisana"', '[')QUOTE=Audimafia] [QUOTE=Izbrisana][QUOTE=Audimafia]

mam neki slik, ki mi že pošteno najedajo... hvala kurcu, da so počitnce...si morm mal preštrihat dolgočasno belo barvo Slika

Men jo bojo tut na modro preštrihal in poj bom gor napisala ... ( IZBRISANA NEMOJ PISTI)!!!! Slika

jaz bom pa napisala URŠKA + S*M*NSlika [/QUOTE]

Kuj zbriš kuj!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!a si mal mutena da kle pišeš?!¨!!!!!!! zbriš........SlikaSlikaSlikaSlikaka sem ti učer mto pomagala kuj!!!!!!!
[/QUOTE]

in kaj je pomagal mto?Slika Slika

WHY DONT YOU DO SOMETHIN?![/QUOTE]
[size=6]MAJA KUJ ZBRIŠ!!!!!!!!!!!![/size]

Uporabniški avatar
BARÇA_ßaßy

Kraj: Spain
Na vrh

Mate polepleno sobo?

OdgovorNapisal/-a Izbrisana » 13.06.2005 07:16:59

$this->bbcode_second_pass_quote('"Audimafia"', ' ')[QUOTE=Izbrisana][QUOTE=Audimafia] [QUOTE=Izbrisana][QUOTE=Audimafia]

mam neki slik, ki mi že pošteno najedajo... hvala kurcu, da so počitnce...si morm mal preštrihat dolgočasno belo barvo [img border="0" src="smileys/smiley14.gif" border="0"]

Men jo bojo tut na modro preštrihal in poj bom gor napisala ... ( IZBRISANA NEMOJ PISTI)!!!! [img border="0" src="smileys/smiley1.gif" border="0"]

jaz bom pa napisala URŠKA + S*M*N[img border="0" src="smileys/smiley17.gif" border="0"] [/QUOTE]

Kuj zbriš kuj!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!a si mal mutena da kle pišeš?!¨!!!!!!! zbriš........[img border="0" src="smileys/smiley7.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley7.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley7.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley7.gif" border="0"] ka sem ti učer mto pomagala kuj!!!!!!!
[/QUOTE]

in kaj je pomagal mto?[img border="0" src="smileys/smiley19.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley19.gif" border="0"]

[size=6]MAJA KUJ ZBRIŠ!!!!!!!!!!!![/size][/QUOTE]

URŠKA MOJE IME SE PIŠE Z Y!!!!!!!!!!!!!!!!!

[img border="0" src="smileys/smiley7.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley7.gif" border="0"]

TKO AL TKO JE PREVEČ DELA KER BI MOGL ŠE CITATE POPRAVT....[img border="0" src="smileys/smiley11.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley11.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley11.gif" border="0"]

Izbrisana

Na vrh

Mate polepleno sobo?

OdgovorNapisal/-a BARÇA_ßaßy » 13.06.2005 07:22:10

$this->bbcode_second_pass_quote('"Izbrisana"', '[')QUOTE=Audimafia] [QUOTE=Izbrisana][QUOTE=Audimafia] [QUOTE=Izbrisana][QUOTE=Audimafia]

mam neki slik, ki mi že pošteno najedajo... hvala kurcu, da so počitnce...si morm mal preštrihat dolgočasno belo barvo Slika

Men jo bojo tut na modro preštrihal in poj bom gor napisala ... ( IZBRISANA NEMOJ PISTI)!!!! Slika

jaz bom pa napisala URŠKA + S*M*NSlika [/QUOTE]

Kuj zbriš kuj!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!a si mal mutena da kle pišeš?!¨!!!!!!! zbriš........SlikaSlikaSlikaSlikaka sem ti učer mto pomagala kuj!!!!!!!

[/QUOTE]

in kaj je pomagal mto?Slika Slika

[/QUOTE]

Slika Slika

TKO AL TKO JE PREVEČ DELA KER BI MOGL ŠE CITATE POPRAVT....Slika Slika Slika [/QUOTE]
[size=6]EI JAZ TE BOM ZADAVLA SAM PRID VUN ČE UPAŠ...!!!![/size]

Uporabniški avatar
BARÇA_ßaßy

Na vrh

Mate polepleno sobo?

OdgovorNapisal/-a Izbrisana » 13.06.2005 07:26:28

$this->bbcode_second_pass_quote('"Audimafia"', ' ')[QUOTE=Izbrisana][QUOTE=Audimafia] [QUOTE=Izbrisana][QUOTE=Audimafia] [QUOTE=Izbrisana][QUOTE=Audimafia]

Kuj zbriš kuj!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!a si mal mutena da kle pišeš?!¨!!!!!!! zbriš........[img border="0" src="smileys/smiley7.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley7.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley7.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley7.gif" border="0"] ka sem ti učer mto pomagala kuj!!!!!!!

[/QUOTE]

[/QUOTE]

[img border="0" src="smileys/smiley7.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley7.gif" border="0"]

TKO AL TKO JE PREVEČ DELA KER BI MOGL ŠE CITATE POPRAVT....[img border="0" src="smileys/smiley11.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley11.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley11.gif" border="0"] [/QUOTE]
[size=6]EI JAZ TE BOM ZADAVLA SAM PRID VUN ČE UPAŠ...!!!![/size][/QUOTE]

[size=6]JZ TE BOM PA OBESLA!!!!!!!!!!!!!!!![/size][img border="0" src="smileys/smiley8.gif" border="0"]

Izbrisana

Na vrh

Mate polepleno sobo?

OdgovorNapisal/-a BARÇA_ßaßy » 13.06.2005 07:27:31

[size=6]JEBEMTI A MORŠ GLIH KLE PISAT KAK TE BOM OBESLA V KLETI.....POJ PA ZAČELA LA LA LA LA...[/size]

Uporabniški avatar
BARÇA_ßaßy

Mate polepleno sobo?

OdgovorNapisal/-a Izbrisana » 13.06.2005 07:37:17

$this->bbcode_second_pass_quote('Audimafia', ' ')[size=6]JEBEMTI A MORŠ GLIH KLE PISAT KAK TE BOM OBESLA V KLETI.....POJ PA ZAČELA LA LA LA LA...[/size]

[size=6]JZ BOM PA REKLA: IDI V RIT!!!!!!!!![/size]

PA ŠE S SEKIRO TI BOM GLAVO ODSEKALA IN JO DALA REVEŽEM...[img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"]

Izbrisana

Na vrh

Mate polepleno sobo?

OdgovorNapisal/-a BARÇA_ßaßy » 13.06.2005 07:44:51

[size=6]EI JAZ PA BOM ZAPELA DA IMAŠ ŠE 7 DNI... :p[/size]

Uporabniški avatar
BARÇA_ßaßy

Mate polepleno sobo?

OdgovorNapisal/-a Izbrisana » 13.06.2005 07:49:40

$this->bbcode_second_pass_quote('Audimafia', ' ')[size=6]EI JAZ PA BOM ZAPELA DA IMAŠ ŠE 7 DNI... :p[/size]

JZ PA TEB DA MAŠ SAM ŠE 1 SEKUNDO!!!

Izbrisana

Na vrh

Mate polepleno sobo?

OdgovorNapisal/-a BARÇA_ßaßy » 14.06.2005 02:25:04

[size=6]JAZ TE BOM OBILA KAK TE BOM SPRAŽILA NA ŽARU....[/size]

Uporabniški avatar
BARÇA_ßaßy

Mate polepleno sobo?

OdgovorNapisal/-a redeyefrog » 14.06.2005 02:26:49