OK orgazem :: StudioFACA Forum

orgazem

orgazem

OdgovorNapisal/-a barbara » 12.08.2005 04:13:24

Mene zanima,kaj naj naredim?z fantom imama 7 mescu spolne odnose,od tega sem pred kratkim doživela prvi orgazem..nwm če je to normalno,vendar berem da zelo malo žensk doživi orgazem,.je kaj narobe če orgazma nisem doživela ko sma ponovno sexala?

barbara

orgazem

OdgovorNapisal/-a Lea*** » 12.08.2005 04:36:08

barbara,nč se ne ustrašit,to ni nč narobe....mogoče je kriva tvoja nesproščenost al si pa ena izmed nesrečnic k pr sexu pod nobenim pogojem ne doživimo orgazma.... [img border="0" src="smileys/smiley19.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"] lepo se s fantom pogovorta,pa nej mal pomaga,al pa dejta predigri ful več pozornosti.....nej se tut on mal zate potrudi,da boš tut ti skos uživala,ne samo on....

pa lepe trenutke vama želim! [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
Lea***

Kraj: Slovenia

orgazem

OdgovorNapisal/-a kastrat » 13.08.2005 12:30:07

Ok, še en nasvet z 'moške' strani ...

Najprej vprašanje: pri samozadovoljevanju doživiš orgazem?

Če je odgovor pritrdilen ... potem ne vem zakaj te 'metode' enostavno ne vključiš v vajino spolnost .. Ti je nerodno? Naj ti ne bo! V spolnosti je vse dovoljeno kar ne škodi oz. kar odgovarja obema 'udeležencema' [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Drugače tudi jst mislim da je tukaj prisotna nekakšna nesproščenost .. seveda ugibam .. verjetno tudi 'mladost' .. Je on tvoj prvi partner?

Se je zgodilo tisti dan kaj posebnega da te je pripeljal do vrhunca? Poskusita ponovit isto 'vajo' ...!

Vsekakor pa je sex res dober šele takrat ko se partnerja dodobra spoznata med sabo! Takrat ko partnerju enostavno prečitaš misli ali pa skozi govorico telesa začutiš kaj mu takrat v tistem trenutku paše ..

Če ti ni nerodno ... napiši kaj več ...

Tudi jst se pridružujem Leinim željam!

kastrat

orgazem

OdgovorNapisal/-a barbara » 16.08.2005 08:45:16

Hvala za lepe odgovore :) najprej glede sproščenosti jaz še pri sebi nisem opazila da z fantom ne bi bila sproščena!nwm ali pa tudi ne opazim...Ja,on je moj prvi resni fant,..tudi trudi se zelo in na tistih točkah kjer me vzburja posveča dovolj pozornosti...povedala sem mu glede orgazma in vse,..takoj sej e začel bol truditi vendar pač ni blo še nobene večje reakcije.Po pravici povedano,se nisem še samozadovoljevala tako dolgo da bi doživela orgazem niti ne počnem to rada,...je pa bolše odkar mi fant pri sexu draži ščegetavček in pravi da on čuti kak se mi stiska use..upam da nisem preveč grdo kaj povedla [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"] z fantom drug pri drugem vema kaj katerem paše,vendar se čudim da mi je do sedaj prišlo samo enkrat in tedaj sem bila presrečna!!vendar veliko mojih pijateljic pravi,da orgazem zmeraj doživijo:(in potem se čudim sama sebi,če sem normalna.u bistvu jaz se ne sekiram če ne doživim orgazma vidim pa da to vpliva na fanta saj meni da se ne potrudi dovolj

barbara

orgazem

OdgovorNapisal/-a urshula2 » 17.08.2005 01:33:17

Seveda si normalna! Pa če doživiš orgazem ali pa ne!

Men se zdi čudno, kk to, da ga ne doživi vsaka ženska! Res. Je pa res, da ni "nujno" da ga doživiš vedno. Tk da zarad tega ne skrbet. Ke bolj ko se boš zarad tega sekirala, slabše bo. Poskus pozabt na to, oba2 poskusta pozabt na to. Naj se vama ne gre samo za to. Kr pol ne bo vredu, če bosta vi2 sam na to misla pa nč ne bo. Ker s epol lahk zgodi, da začneš ti orgazme hlint-čeprav ne vem točno, kk lahk to hliniš pa vseeno. Tega ne delat, ker to je pa po mojem ful grdo. Okey, fant bi bil mogoče bolj "srečen", a zaradi tega potem verjetno nikoli ne bosta ugotovila, kaj bi te "pripeljalo" do orgazma.

Kompliciram kot vedno! [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
urshula2

orgazem

OdgovorNapisal/-a Lea*** » 17.08.2005 07:06:16

barbara,no da povem,pr men je čiiist isto.....sam razlika je u tem,da k se samozadovoljujem ga pa VEDNO doživim...in kokr je kastrat že reku,to vključi v sex-bolš bo,boš vila...in ja,ne sme te bit sram!pač skrbiš za svoje potrebe in tko je tut prou....

isto moj se tut ful trudi pa use,pa mu tut še ni uspel,ampak ni obupu...;)

ma men se zdi,da se pol še bl zbližata,k mu ti poveš kaj ti sede pa to ane...;)

Uporabniški avatar
Lea***

orgazem

OdgovorNapisal/-a barbara » 19.08.2005 04:00:57

hei,..u bistu sm vesela ker učeraj sva imela z fantom sp9olne odnose in sem doživle orgazem =) blo je lepo fant je bil pa tud vesel,..z samozadovoljevanjem je pa tk da se nerada pa če se se ne dolgo nwm ne maram preveč tega :(

barbara

orgazem

OdgovorNapisal/-a urshula2 » 25.08.2005 01:00:59

Ja, to se je men že tut zgodil. Še predn je blo kej ornk, sm bla js že "in heaven". [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] Sam pr nama oz. men se pa redko kdaj nardi, da ga ne doživim.[img border="0" src="smileys/smiley9.gif" border="0"][img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
urshula2

orgazem

OdgovorNapisal/-a barbara » 25.08.2005 10:38:11

No srečna ti,da ga skoraj zmeraj doživiš =) sem opazla da rabi moja tamala posebno pozornost [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] sam je pa noro ne ko ga dožviš,edino smotan je kr hitro mine [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"] drugač pa lahko rečem da z fantom kar napreduje,..drugače se jaz bolj malo z tem obremenjujem če mi pride ali ne men je važno da mi je lepo ko počnem to z njim,me je pa začelo skrbet če sem normalna da mi ne pride zmeraj.. [img border="0" src="smileys/smiley7.gif" border="0"]

barbara

orgazem

OdgovorNapisal/-a urshula2 » 28.08.2005 01:28:28

Normalnost zaradi tega vsekakor ni vprašanje, ker to itak si, pa če doživiš orgazem al pa ne. [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Mi je pa "všeč", kar si napisala, lepo povedano:

$this->bbcode_second_pass_quote('barbara', ' ')drugače se jaz bolj malo z tem obremenjujem če mi pride ali ne men je važno da mi je lepo ko počnem to z njim

Ampak vseeno se ne smeta zanemariti potreb drug drugega. Ne namigujem na nič, nočem rečt, da tega ne počneta.

Uporabniški avatar
urshula2

orgazem

OdgovorNapisal/-a kastrat » 31.08.2005 11:44:04

Vidim da konverzacija poteka lepo in gladko ... zato je nebom preveč motil.

Na prečitano bi dodal le nekaj ... Bog ne daj hlinit orgazma! Kot prvo ni fer do partnerja, kot drugo ni fer do tebe .... in kot tretje .. tako lahko 'naplahtaš' le newbija!

Najbolj pomembno je da se 'problema' zavedaš (seveda če sploh to je problem) in da delaš na tem da se ga 'odpravi' ... seveda dela se vedno v dvojini! [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Punce, mejte se!

Aja! Pa da ne boste mislile ... tudi moškim vedno ne ''pride''! Vsaj ne tako kot si ve mislite .. [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

kastrat

Naslednja

Vrni se na Spolnost