orgazem

orgazem

OdgovorNapisal/-a barbara » 03.09.2005 09:58:08

:) use si zelo lepo povedo!!Vendar nisem še nikolni hlinila orgazma in ga tudi ne znam,.sploh pa fant točno ve kdaj se men to dogaja [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"] še lagat ne morm :) sej sem ugotovila da to res ni problem samo sem prvo mislila če je z mano kaj narobe,..in kmalu se mi dogaja da ga kar redno doživlam in se mi zdi nekaj zloo lepega ker to počnem z nekom ki ga ljubim in on mene :) hvala za nasvete !! [img border="0" src="smileys/smiley32.gif" border="0"]

barbara

orgazem

OdgovorNapisal/-a kastrat » 03.09.2005 04:44:37

No, vidiš! Malo potrpljenja .. malo dobre volje ... in .. wojla! -----] barbara vsa zadovoljna!!

Me veseli da so se stavari 'uredile' ...

... pa ... hmm .. čimveč takih 'dogodkov' .. [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

kastrat

orgazem

OdgovorNapisal/-a Lea*** » 03.09.2005 11:42:49

$this->bbcode_second_pass_quote('barbara', ' ')sem opazla da rabi moja tamala posebno pozornost

me je pa začelo skrbet če sem normalna da mi ne pride zmeraj.. [img border="0" src="smileys/smiley7.gif" border="0"]

hehe....jz to opažam že 18 let,kok pozornosti rab moja prjatlca"...kr preveč...:P

glede tega da pa neb bla normalna kr ti zmeri ne pride...khm...men pr sexu NIKOL do zdej ni še pršl...res nikol...pa če mi vrjamete al pa ne...res..in sm prou razočarana..:(

Uporabniški avatar
Lea***

Kraj: Slovenia

orgazem

OdgovorNapisal/-a kastrat » 04.09.2005 12:58:52

No, kar se tega tiče smo moški dosti na boljšem .. pride nam vedno, kakšenkrat še prehitro [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Šalo na stran!

Lea. pa kaj je zdej?

V zgornjih postih si se mi zdela malo bolj optimistična ... zdaj pa tko ... [img border="0" src="smileys/smiley6.gif" border="0"]

Čeprav ... moram priznat da tudi mene zanima zakaj 'pride' do tega .. Razlog ali vzrok ali karkoli že temu botruje.

Vem, da je marsikateremu moškemu zoprno če se ženska med spolnim odnosom še samozadovoljuje. Mogoče zaradi Ega, kaj pa vem ... Ampak če to ženski odgovarja ---] zakaj ne? Verjamem pa, da to lahko vpliva na samozavest ... pri obeh ...

ps. Mogoče še eno osebno vprašanje .. kaj pa 'oralno'? Se tudi takrat orgazem izmika?

(če ti je zoprno se pogovarjat o temu .. ne rabi odgovarjat na to vprašanje!!)

kastrat

orgazem

OdgovorNapisal/-a Lea*** » 04.09.2005 03:32:06

hm...ja zadne čase sm precej pesimistična glede usega....ma sj,kokr sm že na začetku rekla,da mam ene dvome glede te zveze....dvomi res niso bli odveč...tipček hoče delat z mano kokr njemu paše,pa mu pač na žalost ne uspe(in mu tut nikol nau),pa je pol use narobe ane....pa se kr neki kregava..pa še 2 mesca nisva skp..haloooo!!!!!

je pa tut res,da se mi je*e zanga,kr sm še vedno zalublena v soseda(tut o tem sm že pisala).....uglavnem ta ljubezen kr neki....

no,da nebo offtopic... [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

ja uu,če pr tipih samozadovoljevanje žensk med sexom vpliva na njihov ego,nej se pa mal bl sami potrudjo,da bojo žensko zadovoljil-so si čist sami krivi da je tko ane..;)

pr oralnem pa....ja,tm so pa že bolši občutki ja...sam jz tut tm še nikol nism orgazma dožvela...bi ga že skor,sam ga nism... [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
Lea***

orgazem

OdgovorNapisal/-a kastrat » 04.09.2005 11:02:57

No, kakšenkrat pa tudi niso glih vse tipi krivi ... [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Bomo rekli da je krivda obojestranska [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

'Zadovoljevanje' ženske je kakšenkrat težek podvig, za nekatere ... Zato rabijo nekateri moški pač namig oz. da se jih vodi ... Dejstvo je da ne paše vsaki ženski isto. Pri eni se ena 'metoda' zelo obnese, pri drugi je pa ista 'metoda' popolen fiasko ... Tukaj bi morala vskočit ženska sama ...Če ne drugega zato, da si sama izoblikuje popolnega ljubimca!! (A niso to sanje vsake ženske??)Ravno takega ki ni 'izkušen' se najlažje uči in 'preoblikuje' ... Pa še hvaležen vam bo!! Tistim ego-tripom, ki mislijo da so oh in sploh najboljši, pa je težko dopovedat da nekatere stvari pač (nekaterim) ženskam ne pašejo/odgovarjajo ...

Verjemi ... tudi ženske dostikrat niste brez napak [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] Kljub temu da so moški na prvi pogled dosti bolj nezahtevni ... vseeno ločijo ženske na tiste ki znajo ... in na tiste ki znajo malo manj [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] In razlika v sexu med tema dvema 'kategorijama' je ogromna!

ps. 2 meseca skupaj in že nesoglasja? He, he ... se je meni zdelo da tisti sosed ni glih samo sosed ... za sedaj ... [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

kastrat

orgazem

OdgovorNapisal/-a barbara » 05.09.2005 05:06:21

[img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] vidva z leo pa mata kr fejst debate!!me veseli da se tako razumeta.Mene je u bistvu skrbelo zato,ker se sama nikol ne samozadovoljujem saj da bi mi prišlo pa ne vem zakaj,.ko sem pa z fantom mi pa ni problem se kdaj po ščegiju drgnat,.ker če tega ne naredim ne bo nič =( tako da sem med revami pri katerih se ejt reba potrudit [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"] Tud oralo mama,..pa še nikol nisem doživela orgazma,..samo po pravici povedano ne vem kak lahko fantje tam dol kehem kr sm probala enkrta kak okus je in je meni prav nevzgravžen fuj fej [img border="0" src="smileys/smiley17.gif" border="0"] fantje mate bolš okus hehe ena fora more bit...lea če veš da ni fant pravi bolše da nisi z njim ti povem iz izkušen ker ko boš mela resnega fanta ti bo žal za usetipe ki si jih prej mela [img border="0" src="smileys/smiley19.gif" border="0"] pa ne narobe kaj razumet,..drugače se pa probita pogovorit nekako!!

barbara

orgazem

OdgovorNapisal/-a Lea*** » 05.09.2005 05:31:09

kastrat..še ni 2 mesca-čez 9 dni nej bi blo,sam se mi zdi da nauva dočakala...model me sploh nč ne pokliče...čist nč..pomoje če ga jz usak večer neb(zadne 2 tedna),pol se sploh nč slišala niti vidla neb... [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"] sj zdej ga pa prou nam več klicala....pa nej bo,kar pač more bit ane...;)

un sosed pa...ja,že doug ni samo sosed ja....sam kaj k bi tut on do mene kej podobnga čutu k jz do njega,bi blo pa tut ok.... [img border="0" src="smileys/smiley19.gif" border="0"] ma sj tko me ma rd,pa to..pa me ful dostkrat pokliče,pa pride k men pa to...sam ne vem no....še useen prau da sm kao premlada zanga... [img border="0" src="smileys/smiley19.gif" border="0"]

barby:ja sej jz že tut kr fesjt gruntam,da grem čimprej stran od tega tipčka,da ne bo še hujš...sam ne vem kako....sj veste kako težko je dt nekomu konc...hm,če mi nau prej on dou konc... [img border="0" src="smileys/smiley17.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
Lea***

orgazem

OdgovorNapisal/-a kastrat » 05.09.2005 09:03:22

Barbara ... glede orgazma ... povej zakaj ne poskušaš potem s samozadovoljevanjem priti do konca ... Enkrat si moraš dat duška in sebi ponudit nekaj 'prelepega' in 'edinstvenega' ...

Glede oralnega sexa pa .. Kakšenkrat je potrebno za osebno higieno poskrbet tudi tik pred odnosom ... Pa ne mislim zdaj rečt da ste 'umazane' ... enostavno ... 'muca' dobi svoj vonj in okus. Je pa res da se da s 'forami' temu izognit [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] ..

Pa še nekaj ... pri sexu ni nič nagravžnega. Če ti ne paše pač tega ne počneš ... Je pa res, da se kakšenkrat ravno dekleta same obremenjujete s tem da vam z jezikom šarimo tam dol po 'muci' ... V bistvu je bolj vam nerodno ... Jst vedno pravim ... če ti paše .. potem bodi tiho in uživaj .. s problemi ki se dogajajo pri 'muci', pa se bom soočal sam [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Lea... hmmm .. a so tudi tebi všeč 'starejši'? kolikšna pa je razlika v letih da ocenjuje da si zanj premlada? Ali pa se zgolj boji 'lepote' in 'mladosti' [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Pa še nekaj .. zakaj vztrajaš s sedanjim tipom, če vidiš da nimaš nič od njega? Malo si preračunljiva, a? Najprej si hočeš zagotovit 'nadomestilo'(soseda [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] ) ... potem pa sedanjemu podarit prelepo košarico ... Hmmm ... [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

kastrat

orgazem

OdgovorNapisal/-a Lea*** » 05.09.2005 10:00:15

pa lej,jz sm stara 18,on pa 26...ampak ne zgleda...res ne.....usi pravjo,da bi bla midva fuul lep par...ne vem no....ma on je mau čudn..pa ful bi še rd pač uživu mladost pa to ane...sj tut mene skos prepričuje,da nej še uživam dokler loh,in da nej ne bom že zdej tko resna pa to...ampak si ne morm pomagat...jz mam rada samo njega in nobenga druzga več..... [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"]

s tem pa ustrajam kr tko...ne vem,srčkan mi je,čeprov kej ful rada ga pa nimam ane...ok lih useen mi spet ni ane...pa tut težko mi je rečt kr adijo...evo dons mi spet ni nč pisu al pa klicu,pa sm mu zjutri fuul doug sms poslala,kaj se dogaja zadne čase,pa kr nč.... [img border="0" src="smileys/smiley19.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley19.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley19.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
Lea***

orgazem

OdgovorNapisal/-a barbara » 06.09.2005 08:18:09

Lea [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"] se mi smiliš veš,kos zalublena v napačnega!!ker js to čist poznam se mi je tud to zgodilo,..sam verjemi zdaj ko te tip zavrača ti je bolj do njega 100%sam js ti povem teha fanta ik ga maš zj raj pusti,.saj vem da je težko sam če vidiš da ne gre se ne sekirat pač si dopoveduj da te ni vreden pa bo že nekot!!!Za onega soseda pa vidiš da bi rad še užival,..vendar ne more on rečt da uživaj ker lahko se zaljubiš pr 40ih letih al pa 20ih sploh ni važn to,..do teda pa ja uživaj....sam ne tk k zdaj mladi če mene uprašaš k z usakim drugim serejo!!js ne vem kaj majo od tega?? fuj fej [img border="0" src="smileys/smiley17.gif" border="0"] kastrat tvoje razmišljanje mi je pa zelo všeč [img border="0" src="smileys/smiley1.gif" border="0"] res zelo lepo,..ker malo ker tip tak razmišlja ampak vas je kr nekaj še normalnih na svetu :D pa res hvala za pomoč pa ker se tk obadva ukvarjata z mojimi blemi [img border="0" src="smileys/smiley9.gif" border="0"] drgač pa nwm zakaj se ne samozadovoljujem do konca ,..???nekako mi ni do tega!!

barbara

orgazem

OdgovorNapisal/-a kastrat » 06.09.2005 10:50:10

Kot sem že rekel ... če ti ni do tega ... potem tega ne počni ..

Bi bilo pa seveda dobro da bi si prišla na čisto zakaj ti ni do tega .. Mogoče vzgoja? Ti je kdo vcepil v glavo da s tem delaš kaj slabega? Če je to ... potem ti lahko komot povem, da kdorkoli ti je to natvezil (pa bli to starši ali pa kdo od 'faranov'), da imaš opravka s ''konzervativnimi idioti'' ... oprosti izrazu ... sem iskal kaj bolj primernega .. ampak očitno nimam dovolj velikega besednega zaklada .. Take ljudi bi poslal na zdravljenje --] na psihiatrijo ..

Če je zavora v tebi sami, potem bi bilo fajn da bi se v zadevo malo poglobila .. res!! Ker mogoče si boš kdaj očitala da si kaj 'zamudila' ... še posebno če je razlog samo v temu da ti je 'nerodno' ..

Skakanje iz pojstle v pojstlo pa je samo znak da se nekdo 'boji' monotonosti .. čeprav se ne zaveda da je ravno zaradi tega vse skupaj monotono. V bistvu je ne rešujejo ampak jo poglabljajo. A ste kdaj pomislili kdaj je bil s partnerjem sex najboljši? Takrat ko sta prvič? Eh, jok!! Takrat ko partnerja poznaš do potankosti, ko točno veš kaj mu paše in kaj ima v mislih .. takrat je šele tisto ''ta pravo''! No, vsaj zame [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] Ni rečeno da vsi iščejo iste stvari v življenju. Nekaterim pač bolj paše 'raznolikost' ... mogoče tudi zato ker je tak odnos lažji, manj kompliciran, brez obveznosti ..

ja, verjamem .. tudi to ima svoj čar ...

Eh, Lea ... tebe pa še vedno 'razganja' kot da je pomlad [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] Sej bo, sej bo .. prej ali slej boš najdla ta pravega .. Drugače .. sedaj je že skoraj jesen .. če še tega ne veš [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] Umiri se! [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley32.gif" border="0"]

Barbara ... glede na to da sem medicinski fenomen (rodil sem se brez možganov in .. preživel [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] ) ... ravno dosti ne razmišljam .. [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] ... mogoče pa sem glih zato ---] normalen [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley11.gif" border="0"]

Hecam se!

kastrat

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Spolnost