Tocka G

Tocka G

OdgovorNapisal/-a EQnaNULI » 26.09.2005 01:48:42

Zanima me vase mnenje in izkusnje o tocki G (pri zenskah seveda, glede na to da sem moskega spola). No jaz sem se trudil dost dost in se ogromno dost casa da bi mi uspelo najt to tocko ampak na zalost brez uspeha. Vam je uspelo najt to magicno tocko zenskega uzitka in naslade... :) ?

EQnaNULI

Kraj: Slovenia

Tocka G

OdgovorNapisal/-a kastrat » 28.09.2005 12:01:09

[img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] Ej, zdaj si me spomnil ne en film ... ko je fante' bil obseden z iskanjem točke G [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] Tolko je 'žnaral' po 'njej' da je še deklici dopi*dil [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Sam je nisem nikdar iskal ... Zakaj? Ker nisem s tem obremenjen ... Dokler jo zadovoljim in je ona zadovoljena tudi brez G točke ... potem ne vem v čem bi imelo smisla 'iskat' to famozno točko ... Komot lahko govorim v dvojini, torej mislim da se moja partnerka tudi ne ubada s tem in bi se strinjala s tem kar sem napisal.

Je pa res, da so njeni orgazmi močnejši in intenzivnejši ko sexava tako, kot naj bi bilo za stimuliranje G točke najugodnejše .. Kaj pa vem .. mogoče sva jo pa našla, pa niti ne veva [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Sorry ... nekaj pa bi te vseeno vprašal ... to me je mikalo že od začetka ko sem prebral tvoj sestavek.

Glede na to da si porabil ogromno časa za iskanje točke G .. nam lahko opišeš kako si jo iskal in kako je te tvoje raziskovalne expedicije doživljala ona[img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Hmm ... še vedno sem pod vtisom tistega zgoraj omenjenega filma ... aja! bil je komedija! [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

kastrat

Tocka G

OdgovorNapisal/-a EQnaNULI » 28.09.2005 05:17:43

Tega filma ki ga omenjas sicer ne poznam, si pa lahko zamislim kaksno evforijo je to povzrocilo :) Za to tocno pa sem zvedel od prijatelja leta leta nazaj (pa on je tud ni nasel) tam nekje pri 17.

No kar se mene tice sem to iskal samo pri eni zenski moji bivsji, pa ni bilo to kot eno sarjenje po njeni "luknjici" nekam v tri dni, pa ono a je kaj, je ze kaj... Bilo je vse nezno oz. se je pritisk stopnjeval tako kot je njej ugajalo, ker pri spolnosti mi je najbolj pomembno in me tudi najbolj vzburja to da zenska uziva pri tem, nesmiselno se mi zdi neko natepavanje pa ti lezi na postelji kot en hlod al pa da se pretvarja, ker to jaz hitro opazim ce je to to al ni. Moras si vzeti dost casa za predigro (FANTJE TO SI LAHKO ZAPOMNITE!!!) tako da se vse vname tak kot treba in potem dalje. Aja pa se to, ce je pri tem prisotna se ljubezen je pa hm.. je to fantasticno napajanje z njenim telesom in duso pa noben seks se niti priblizno ne more primetjat.

Kar pa se tocne G tice pa sem o tem se dost prebral tudi downloadal dost filmov na to temo na internetu kjer je bilo res vse narisano in napisano... samo kjub temu brez uspeha. Tak da ne vem, mogoce je bilo pri njej res to tolk skrito, ker drugace v spolnosti med nama je blo vse ok. No na zacetku so bili problemi (glede na to da je bila zlorabljana par let v otrostvu) samo glede tega sva se pogovorila in punca se je kr hitro vzivela. Tak da ne vem no... mogoce bo pri nasljednji vec srece ko jo najdem.

Lp

EQnaNULI

Tocka G

OdgovorNapisal/-a tadej_p » 29.09.2005 07:48:36

kua pa je G točka. sam ne se mi smejat no sam res nevem [img border="0" src="smileys/smiley19.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley19.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley19.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley19.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley19.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley7.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley7.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley7.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
tadej_p

Tocka G

OdgovorNapisal/-a EQnaNULI » 30.09.2005 03:16:17

Glej tak okvirno. Zensko telo pozna 3 orgazme. 1. je klitoricni (drazenje scegetavcka) 2. je vaginalni (do katerega pride z penetracijo recimo penisa v vagino) in 3. pa je tocka G (G point) to pa je ena tocka ki je v vagini in z stimulacijo le te se pri zenski povzroci hm.. zelo mocen in silovit orgatem (veliko bolj mocen kot 1. in 2.) Kje je to ti ne bom razlagal ker je se sam nisem odkril ce pa te zanma kaj vec na to temu pa sem ti napisal slo. in ang izraz za to pa vprasaj strica Googla on vse ve. Pa veliko srece pri iskanju. ;)

EQnaNULI

Tocka G

OdgovorNapisal/-a tadej_p » 01.10.2005 07:24:52

haha hvala. kr en orgazmi pa neki preveč zapleteno.

Uporabniški avatar
tadej_p

Tocka G

OdgovorNapisal/-a kastrat » 01.10.2005 09:21:50

Zapleteno je res ... niso pa to ''kr eni orgazmi'' [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Marsikateri moški bi dal desno roko v ogenj da bi mu bila možnost pri vsaki deklici najti G točko ... Seveda da ne omenjam kaj bi za takšnega moškega naredile ženske ..

[img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

kastrat

Tocka G

OdgovorNapisal/-a urshula2 » 08.10.2005 11:55:26

uuu, men talking... vraga, zdj sm pa pokvarla...

Aja, mogoče je pa "oviro" pri iskanju točke G povzročilo zlorabljanje v njenem otroštvu. Ker takih stvari se zihr ne da "pozdravt" in pustijo posledice - v tem priemru je lahko to to. [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
urshula2

Tocka G

OdgovorNapisal/-a kastrat » 09.10.2005 11:42:23

Ti si se pa diplomatsko izmuznila, a? [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Dejmo, Uršula ... vem da se lahko razpišeš tudi na to temo!

Pa ne mi rečt da o G točki še nisi razmišljala .. [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

in tudi ta tvoj ''uuu, men talking'' pove že skoraj vse [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

kao .. zdej se pa eni dedci tukaj pametne delajo o stvareh, ki so ženskam malo bolj znane ...

No, sem te dovolj sprovociral da si boš uzela 10min. časa da odtipkaš svoje videnje o vseboljiskani točki G?

Kaj je zdaj ... a je to mit ali resnica? [img border="0" src="smileys/smiley15.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley15.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

kastrat

Tocka G

OdgovorNapisal/-a EQnaNULI » 12.10.2005 01:27:47

Hm urshula. Spolna zloraba se posebej v otrostvu pusti v cloveku veliko posledic. Ce jih ta potlaci v podzavest (kar se ponavadi zgodi) to samo se poslabsa situacijo. Pri njej sta bila potrebna 2 meseca dolgih pogovorov... da je spoznala da je lahko spolnost tud uzitek ne samo "muka".

Z G spotom pa pri njej nisem imel uspeha... verjetno zaradi zlorabe.., samo po pravici povedano se mi o tem oz o njej ne da vec razmisljat in si glave razbijat z tem, ker v to sem ze vlozil prevec energije v bistvu sem vlozil skoraj vse kar sem imel.

Raje jo vlozim v kaj bolj koristnega!

Sicer pa ko si se ze oglasla, se daj se 1x pa napisi kaksno zensko na tocko G, da se nebomo samo tipi "pametni".

EQnaNULI

Tocka G

OdgovorNapisal/-a kastrat » 12.10.2005 10:55:06

$this->bbcode_second_pass_quote('EQnaNULI', ' ')Z G spotom pa pri njej nisem imel uspeha... samo po pravici povedano se mi o tem oz o njej ne da vec razmisljat in si glave razbijat z tem, ker v to sem ze vlozil prevec energije v bistvu sem vlozil skoraj vse kar sem imel. Raje jo vlozim v kaj bolj koristnega!

Hmmm .... ko sem ta tvoj sestavek prečital sem se 'naježil' ...

Ok, ne poznam situacije v kateri se je ta zgodba dogajala, a vendarle ... Prvi vtis po temu ko sem prečital tvoj post sem že opisal zgoraj ..

Torej, potemtakem sklepam, da če ti pri ženski ne najdeš G točke se počutiš nekako 'poraženega', prikrajšanega in kaj jst vem še kaj? In temu sledi odgovor da raje vložiš energijo v kaj bolj koristnega ...?

Smem vprašat kaj si mislil s tem?

Ker, sorry, ko človek to prečita .. si naredi malo čudno mnenje ...

Poskusi me demantirat, prosim ..!

kastrat

Tocka G

OdgovorNapisal/-a urshula2 » 14.10.2005 10:57:15

Uf, razmišljala že... in mislim, da tudi "doživela"... Newem. NO, v glavnem: k res niso vsi orgazmi enaki. Nektiri so tisto drgetanje telesa nektiri so pa še bolj taki... K sploh ni več tolk drgetanja ampak neki druzga... v telesu v tistem "blaženem predelu" [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] ... Tak skor nekontrolirano... Kr zvila bi se v klopčič, k sploh se ne da bit pri miru... Ampak ta točka G ni tk pogosto prisotna kot pa "navaden" orgazem. Pa se nimam zarad ničesar za pritoževat, k je vse ful fajn! [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Aja, sam povedat pa ne bi ravn znala, kje točno se ta točka nahaja, k je baje odvisno od osebe (beri: ženske) - sm nekje prebrala, je pa pri vseh v istem "blaženem predelu"... [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
urshula2

Naslednja

Vrni se na Spolnost