Življenje brez ljubezni in seksa?

OdgovorNapisal/-a sofa » 13.11.2005 03:46:16

Pravijo, da je samota in izoliranost največja nesreča, ki se ti lahko zgodi. Obćutek, da nimaš nikogar ali nič rad in da te nihče ne pogreša, pa ubijalski?

Se strinjate?

Seks ima na človeka samo pozitivne učinke. Deluje kot pomirjevalo, povečuje samozavest, lepša kožo....

Torej se revčkom brez vsega tega nič dobro ne piše?

sofa

OdgovorNapisal/-a kastrat » 14.11.2005 08:03:04

Ne strinjam se! [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

Veš zakaj? Sej vse kar si napisala bi lahko tudi držalo .. odvisno pa je tudi od samega človeka. Ljubezen in sex sta lahko res pika na i v našem življenju .. ampak kot sam(a) veš .. to da je črka i res črka I .. vemo tudi če ni postavljene te pike na vrhu [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Lahko ti naštejem vsaj nekaj nesreč kjer je biti sexualno nepotešen in ne imeti nekoga rad pravi pis-of-kejk ...

Življenje je 'polno' le takrat, kadar je večina dejavnikov, ki nam v življenju nekaj pomeni .. na (naši) zadovoljivi ravni ..

Moje življenej pač ni sestavljeno zgolj iz sexa in ljubljene osebe .. Kapiš?

in to še ne pomeni da skačem po mestu in pojem''hare hare krišna'' [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

kastrat

OdgovorNapisal/-a kastrat » 16.11.2005 08:16:53

$this->bbcode_second_pass_quote('Lunica', ' ')Moje osebno prepričanje je, da je ljubezen nekaj, kar nas drži gor, kar nam lepša vsakdan, v njej je smisel življenja ... Ljubezen do ljudi, živali, kamenčkov, morja itd. Ja, človek potrebuje ljubezen - to je še tisto zadnje upanje. In ja, brez ljubezni ni življenja!!!

Lepo napisano .. in .. tudi prav ti dam!

Brez ljubezni do partnerke/partnerja se še da ... ampak zato moraš imeti nekaj v 'rezervi' ali v ozadju ... In to so stvari ki ti polepšujejo dan in ki te neizmerno veselijo ...

Osebni imam dve take stvari .. in .. če sem iskkren .. v primeru da bi nenadoma ostal sam .. se nebi preveč sekiral. Poskušal bi pač to nadoknadit s stvarmi ki me veselijo .. In prav vesel sem da imam neko 'rezervo' ..[img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

kastrat

OdgovorNapisal/-a kastrat » 25.11.2005 05:59:12

$this->bbcode_second_pass_quote('Lunica', ' ')Pa verjemi, da bi potočil kakšno solzico za svojo drago ali pa se ga napil ali karkoli. Nekako bi mogel dati vso žalost, prizadetost in razočaranje iz sebe, saj drugače ne bi bilo prostora za oživitev tistih rezerv ... [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"]

Seveda ... samo ne na take načine kot si jih ti tukaj zgoraj napisal. Žal .. zgleda da nisem konvencionalen moški [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] .

Pa tudi drugače imam jst vedno eno rezervo .. nikdar se ne zaljubim kot petelin ruševec ko ne vidi in ne sliši ..

Energijo pa (zaenkrat) znam usmerjat tudi v druge cilje/dejanja ..

malo nakladam, a? [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

kastrat

OdgovorNapisal/-a vrtnica*85* » 19.12.2005 07:59:13

Hja, tok je, po moje no... Itak da brez ljubezni sploh nima smisla živet... Kaj pa pol sploh maš od življenja če nimaš nikogar ob sebi? [img border="0" src="smileys/smiley32.gif" border="0"] Pa tud sex je dost pomembna zadeva... je čisto nekaj normalnega, navadna človeška potreba, sj če neb blo sexa tud nas neb blo zdj tle... [img border="0" src="smileys/smiley17.gif" border="0"] Vsak zase pa tako sam najbolj ve, kaj mu ljubezen in sex u življenju pomenta... tako da sta obe stvari odvisne od nas samih... [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley33.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
vrtnica*85*

Kraj: Somalia

OdgovorNapisal/-a kastrat » 21.12.2005 07:39:41

$this->bbcode_second_pass_quote('vrtnica*85*', '.').. Kaj pa pol sploh maš od življenja če nimaš nikogar ob sebi?

Prijatelji, hobiji .. kaj pa to?

res je da prijatelj še vedno ni isto kot partner (ljubezen), a vseeno mislim da igrajo pomembno vlogo v našem življenju! Mogoče celo pomembnejšo kot si upamo sami priznat.

kastrat

Na vrh

OdgovorNapisal/-a kastrat » 29.12.2005 10:46:52

$this->bbcode_second_pass_quote('Lunica', ' ')Veš, meni se zdi, da so prijatelji res bolj pomembni in nikakor niso isto kot partner.

$this->bbcode_second_pass_quote('Lunica', 'I')n ravno zato je fino in izjemno pomembno (vsaj zame), da ti je partner v prvi vrsti prijatelj ... dober, najboljši prijatelj!

hmmmm ...Lunica, sej veš kaj me je zbodlo v učke, a ne?

[img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

kastrat

Na vrh

OdgovorNapisal/-a kastrat » 30.12.2005 01:58:40

$this->bbcode_second_pass_quote('Lunica', ' ')kjer sem se dobila z že dolgo ne videnimi prijatelji in bilo je super

Kako ti uspe vzdrževat prijateljstvo na 'visokem' nivoju kljub temu da nimaš stalnih stikov z njimi? Sam imam isti problem trenutne rahle 'odtujenosti' , in enostavno vidim da se počasi začnejo vezi rahljat. Jih je pa zelo težko zopet postavit v tiste stare 'dobre' okvirje iz polpreteklosti. Imam občutek, da ko se začne prijateljstvo 'krhat', da je zelo težko ustavit ta proces odtujevanja.

Kaj misliš ti, oz. kako preprečuješ takšne dogodke, seveda če se soočaš z njimi?

kastrat

Na vrh

Naslednja

Vrni se na Spolnost