Splav: Za ali Proti

OdgovorNapisal/-a kastrat » 03.04.2006 08:07:25

Opaa! Cosmopolitan .. hu hu hu .. [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Če je tak kot mens healt .. prosim .. ne verjemi vsega .. [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Krivda je od obeh! To je res .. Končna odločitev pa mora bit dobro premišljena in seveda podrejena trenutni situaciji. Z glavo rinit skozi zid je brezveze .. konec koncev .. za starševstvo se še vedno lahko odločiš 1x kasneje ko bo zadeva bolj razčiščena. Da se pa brezglavo spuščaš v neke rizike pa .. khm .. če že v štartu vidiš da zadeva stoji na gnilih temeljih .. moraš bit res pogumen da se za to odločiš. Ampak jst bi temu rekel že ruska ruleta [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] .

Imel sem kolegico, ki je hotela na tak način obdržat tipa. Verjemi, zadeva se ni obnesla .. celo sta se zasovražila .. in .. vprašaj se kaj ima otrok od tega!! NIČ!!!! Že v štartu je bil obsojen na 'pankrta' .. (uh, kako se to grdo čuje .. [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"] )

Prečitaj od začetka .. jst sem za možnost splava. To je pravica vsake ženske! Pomisli da ti to z enim kurčevim zakonom prepovejo .. Halooooo! Kdo bo odločal o tvojem telesu .. Politiki?

S tem hočem povedat da naj bo možnost odločitve .. kakšna pa bo (ali si za ali pa ne) pa naj se odloči vsak posameznik!

kastrat

OdgovorNapisal/-a kastrat » 03.04.2006 08:12:08

povej v čemu se ne strinjaš ..

zakaj se bojiš debate?

ne grizem! [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

kastrat

OdgovorNapisal/-a kastrat » 03.04.2006 10:25:58

Poznam več primerov .. žal ..

z nosečnostjo/otrokom ne moreš na silo 'priklenit' moškega nase .. seveda tukaj govorim o dolgoročnih zadevah ..

O vzrokih ne bom sedaj razpravljal .. ampak tako je ..

kastrat

OdgovorNapisal/-a Eva Luna » 29.05.2006 07:32:08

Mislim da sem dovolj odgovorna da se mi nenačrtovana nosečnost ne more zgoditi ampak nikoli se ne ve..ne morem pa z gotovostjo trditi kaj bi takrat naredila, kajti ko se ti to zgodi verjetno čisto drugače razmišljaš...na sploh imam zelo rada otroke in če bi se mi to zgodilo bi ga verjetno obdržala, čeprav pogoj da imaš otroka ni starost ampak zrelost...in jaz pri svojih letih še zdaleč nisem zrela za otroka, pa tudi šolanja še ne mislim zaključiti...nasploh sem pa proti splavu, ampak če drugače ne gre, potem je to edina rešitev..

Uporabniški avatar
Eva Luna

Kraj: Slovenia

OdgovorNapisal/-a kastrat » 29.05.2006 08:40:11

čakaj čakaj ...

Si prečitala za sabo kar si napisala?

napišeš da bi otroka obdržala .. nato pa par dejstev ki potrjujeta tvojo nezrelost/nepripravljenost na materinstvo ..

Kaj zdej to pomeni?

Kaj misliš pod ''edino rešitev''?

kastrat

OdgovorNapisal/-a Eva Luna » 30.05.2006 02:02:17

Seveda sem prebrala za sabo, in vem kaj sem napisala...rekla sem da bi otroka verjetno obrdžala, ne pa da bi ga sigurno...nisem v takšni situaciji, če pa bi bila bi na mojo odločitev vplivalo mnogo dejavnikov (zrelost in šolanje sta le dva izmed njih)..seveda splav ni edina možna rešitev, ampak se mi zdi da je bolje narediti splav, kot da bi moral otrok odraščati v razsuti družini ki ga ne mara, z mamo ki je popolnoma nepripravljena na otroka, ali pa da bi za njega vedno skrbela babica in bi bila mama le za "okras" ..

Uporabniški avatar
Eva Luna

OdgovorNapisal/-a kastrat » 30.05.2006 08:28:26

Lepo razmišljaš! Točno to sem hotel od tebe slišati!! [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Mislim da si dovolj zrela za bilokatero odločitev .. seveda vsaj po prebranem!

Vemo pa da enkrat ko imaš tak problem pred sabo .. da .. khm .. cmok v grlu, kajne? [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Zato pa ponavljam .. ponavljam v nedogled!! Ne dovolite da sploh pride do te situacije!! Zaščita/kontracepcija!! in teh problemov ne bo! [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

kastrat

OdgovorNapisal/-a Eva Luna » 31.05.2006 08:24:38

kakšen strokovnjak.. [img border="0" src="smileys/smiley17.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
Eva Luna

OdgovorNapisal/-a kastrat » 01.06.2006 05:37:28

če misliš da sem strokovnjak za bit noseč ... hmm .. se motiš [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Hecam se! [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

V napisanem ni nobene 'strokovnosti' .. samo zdrava pamet ..

Tudi meni se je že zgodilo da je punci izostala menstra .. in vem da mi ni bilo prijetno .. vse dokler nisva zasigurno zvedela rezultata .. predvidevam pa da se je ona isto počutila ..

Takrat sem si rekel --] tega se pa več ne grem!

.. in seveda sem nehal sexat! [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

kastrat

OdgovorNapisal/-a Eva Luna » 01.06.2006 07:36:04

Le komu bo zdaj zrastel nosek kot Ostržku? [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] Seveda ni nobene strokovnosti v napisanem, vendar kot da mi (jaz) ne bi vedeli (vedela) kako preprečiti nezaželeno nosečnot. Ko sem tole brala "Zato pa ponavljam .. ponavljam v nedogled!! Ne dovolite da sploh pride do te situacije!! Zaščita/kontracepcija!! in teh problemov ne bo! " sem se počutila kot najstnica ki je na predavanju o spolnosti [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"]

p.s. Jaz pa mislim da je bilo tvoji punci huje, kot pa tebi pri čakanju na rezultat.. [img border="0" src="smileys/smiley17.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
Eva Luna

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Spolnost