Hm...js pa še kr vanj:(

OdgovorNapisal/-a soncek4 » 05.05.2008 09:47:15

Khm...

Na hitro sem preletel spis,pa nisem zasledil vprašanja.(Pomoč pri iskanju bi bila koristna [img border="0" src="smileys/smiley1.gif" border="0"] )

Bom si pa jutr vzel cajt pa probu odgovort na vse [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
soncek4

OdgovorNapisal/-a zuta » 06.05.2008 08:27:50

Andi ne zej mešat blontnosti [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] mas kej proti blondinkam? [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley9.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

tikka_ sj js sm tut delala zmer tk..da nikamer nism sla.. ampak zej sm se pa odlocla da je to obdobje za menoj... in sm se odlocla da se bom mela fajjjn (bom porocala poleti k pridem nazaj [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] ) Kingsotni bojo itak zurko naredli [img border="0" src="smileys/smiley32.gif" border="0"]

Drgac sm pa tut za frende ze ugotovila kkr si rekla..sm jih kr dost ze zgubla..ceprav pravjo..da pravi prijatelji zmer ostanejo ... je res to.. ampak mislim da jih bom zgubla se bolj... smo kolegi..tko ..3je pari.. pa spet moj ni biu zato da ne greva na morje z njimi za prvomajske.. ahhhh in ...vidim da se bom zmeri bolj oddaljevala od njih...ker on pac njih ne mara najbolj...

Ja saj drugace pa bom naredla tko kot si rekla:"Briga me za njegovo misljenje.....sla bom.. enkrat bom pokazala da js tut nism od muh!" hihi.. mogoce je res malo grdo receno..ampak tut on mene NIKOL ni prasau...kadar je kam sou..ampak je preprosto sou [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"]

Sam ves tikka_ on mogoce da bo res pogruntu u prihodnosti.. da je pač zamocu stvar..ampak mogoce bo takrat ze prepozno... [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Moski se tega nikoli ne zavedajo..dokler ni prepozno....tako je..

Hehe tikka_ ti tule kr rihtas neke dejte al kko? [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] bos dobla po riti [img border="0" src="smileys/smiley9.gif" border="0"] hmm ampak najbol me pa zanima ko si rekla da sm pridna puža [img border="0" src="smileys/smiley9.gif" border="0"] hihi

Soncek4 jaja ti si kar vzemi cas... mogoce ni vprasanj....lahko pa prekomentiras..in vrnes kaksen roman [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley9.gif" border="0"]

...in ja..tudi js cakam odgovor hehehe tikka_ mislim da bo ded znoreu z nama [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] taprave sma za ziucke krauzlat hihihihi [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley9.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
zuta

Kraj: Slovenia

OdgovorNapisal/-a soncek4 » 06.05.2008 08:43:02

(hvala tikka za iskanje)lol preden vama odgovorim, bi rad slišal še vajina pričakovanja [img border="0" src="smileys/smiley32.gif" border="0"]

Cajta za to,da se posvetim tvojim vprašanjem pa še zmer ne najdem...Žal mi je [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"]

Ti pa lahko na hitr podam en odgovor ,ki je definitvno na mestu...

Tvoj tip je en izmed največjih pasivcev,kar jih obstaja... [img border="0" src="smileys/smiley18.gif" border="0"]

Vse kar dela,je to da čaka,da se mu kaj zgodi direkt pred njegovimi očmi, pa da ga še nekdo zravn prosi,da se premakne.Na morje pa takrat nista šla,kr je vrjetn pričakval da boš kr ti vse zrihtala glede organizacije, on se bo pa sam tja odpeu...Začni vn hodt brez njega,ker to kar počne on ne pozna meja.Če mu je vsaj kj mar bo začel počas s tabo vn hodt,pol bo pa vidu ,da ni to noben bav-bav ko se navadiš.In seveda se z unimi frendi ne ujame najbolje ravno zarad tega,ker je tok pasiven.Če bi se mal večkrat skp družl bi pa verjetn spremenu mnenje.

Tkole na hitrco,da te ne pustim razočarano [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley32.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
soncek4

OdgovorNapisal/-a soncek4 » 07.05.2008 08:44:04

No zdj sm si vse mal natančneje prebral, pa sem vidu,da sploh ne bom mel veliko za pisat,ker je možnost po moje samo ena...

1.Z tipom sta se morala kar hitro skp spravt

2.Iz slednjega si ga uzela samo zaradi zunanjosti (ker ga še nisi dobr poznala)

3.Mi pa ni jasn kaj še delaš s takmu tipom( zame so taka vrsta tipov največji gnoji in glej ga zlomka, ravno moj bivši bf je bil tak,pa ga mi ni ratalo spremeniti...Seveda me je na konc zaj... iz enih razlogov.

4 korak : Poišči si čimprej novga [img border="0" src="smileys/smiley32.gif" border="0"] .Pomojem se tvoj zdejšni sploh preveč sekiru ne bo...Pa ohranjaj in širi prijatelske vezi...

Tikka : Ni možnosti,da bi ga lahko kaj zagovarjal,ko pa vidim same minuske [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
soncek4

OdgovorNapisal/-a zuta » 09.05.2008 12:23:28

Soncek4 pricakovanja za odgovore? [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

Te razumem..nic zato da ni casa....poznam [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"] se posebej zdej ko se koncuje pouk ... [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"] ceprav bi pasal se kaksen mesec..da bi lahko se vse u miru popravili [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

Drzite pesti jutr [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley9.gif" border="0"]

Hm drugace pa.. problem je tudi z moje strani....

imam ga rada [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"] ampak srcu je tesko ukazati da ga pustim... res je da so tudi lepi trenutki..ampak mislim da se samo muciva...

po eni strani ga nebi rada zgubila...po drugi pa sem spet totalno zmedena.. [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley18.gif" border="0"]

Drugace pa si ga cisto zadel... [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"] Vse bi mogla mu pred nos rnest... kaj pa js?? Mislite da kdaj pomisli name? Ne.

Jap...razlog da nisva sla na morje..je pa tocn taksn kot si ga omenil ti. Js bi mogla vse zrihtat.. pa se mnogo tega je blo okoli morja..ampak vredu...

Sj js hodim vn... pač ob petkih.. grem s kolegico na kaksen sok.. al pa kej takega zvecer..pol pa tko on pride iz glasbene pa sva pr men.

Drugace pa..glede tega mu nebo kaj mar..da bi hodu z menoj vn..na kavice kot si rekel.. ker se mu zdi zapravljanje denarja v kafiču bedarija....Dobr..po eni strani se strinjam..po drugi pa sploh ne. Sj pa ja nekam mores it vn..med ljudi..jao.. [img border="0" src="smileys/smiley7.gif" border="0"]

Pa tut ... mnenja glede frendov nebi spremenu...

pa tut spreminju se nebi..ker se nebo spreminju za nikogar...

Drugace pa..res sem se malo prevec razpisala.. se men se nebi lublo brat vsega tistega spisa zgoraj [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley9.gif" border="0"]

Mnja. za frende pa.. huh... ehh raje nebi komentirala [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"]

Hehe tikka_ ti bi mi ze kr novga rihtala hehe [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] kk si posrecena [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley9.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"]

P.s. Tista z avtom je pa dobra ^^ [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

Pocasi se spravljam spat.. jutri je naporen dan u soli.. ceprav sm tut ze mal pozna..ampak sm se spomnila na vas... [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Drug del odpisem jutri [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley32.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley9.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
zuta

OdgovorNapisal/-a zuta » 09.05.2008 02:54:23

Nooo evo me [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] spet bom mal zatezila [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Morem se tole odpisat..cene nism zdrava [img border="0" src="smileys/smiley17.gif" border="0"]

Danes sem malo boljse volje..pa se mi lubi.. ko je ta teden za menoj.. [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"]

Tikka_ hehe ja js tut nism mogla verjet da ga ni zagovarju.. [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] mal heca more bit..

Soncek4 vidim da si si tudi ti vzel cas in odpisal..in hopla...ze je tu nova posiljka [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] pa sj..vsaj dolgcas ti nebo [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] no..saj ti tudi drugace ni z nama [img border="0" src="smileys/smiley17.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley17.gif" border="0"]

No zej bom pa se js odgovorila na tvoje trditve [img border="0" src="smileys/smiley17.gif" border="0"]

1. S tipom sva res nekoliko hitro prisla skup.. kaksen mesec sva se spoznala..pač bila je tista ljubezen... ne znam opisat..js sm itak se zdej zalublena.. ampak tesko mi je ..ko vidim da z njegove strani ni tako.

Bila je res napaka..da sva tok hitr prsla skup.. ker bi ga mogla prej bolj psoznati..da bi lahko ugotovila da imama popolnoma razlicne karakterje.. :/ [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"]

2. Ja res mi je bil tako navzven kot tudi navznoter vse oh in sploh..ampak pravjo da ko si zalublen..je tisti zate popoln..in tko je blo tut pr men..Bla sm slepa..in tok zalublena da nism vidla 5m pred sabo..

3.Ka se delam z njim? Rada ga mam..... in to fejst...in pozrem zmeri vse.. [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley19.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley19.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley19.gif" border="0"]

4. Sm mela ze nesteto priloznosti...en moj kolega me je meu prevec rad...ampak js do njega nikol nism cutla tega kar je on do mene.. ..no nakonc sva se nehala druzit.. ker je biu moj lubosumn..in ker je vedu da je ta moj kolega bolsi od njega..tega ni prenesel.

Koncala bi js z njim.. ampak zmer kadar skripa..da se mu gre za nohte.. se trudi.. in to mene pol zadane.. pa si spet recem:"Zdej bo bols.. mogoce pa zdej res bo!" Pač tipicni primer optimista sm.. sam mislim da me bo to enkrat pokopalo....ta optimizem namreč. [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"]

Vidis same minuske... mnja...tudi js jih...

po drugi strani pa jih ne.. ker vsak premir takoj pozabim..vsaka grda beseda se iz moje glave takoj izbrise..to pa je ena mojih slabih lastnost..kar pomeni zanj dobr.

Drugace pa me zanima kolko sta vidva sploh stara.. [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley1.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
zuta

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Ljubezen