OK punca***pomoč :: StudioFACA Forum

punca***pomoč

punca***pomoč

OdgovorNapisal/-a prvi » 10.01.2009 01:35:03

Pred 3mi tedni sem spoznal punco (stanuje 5km od mene), preko frenda. Prvic sem jo videl. Zunaj smo bli in sma se oba fajn pogovarjala. Vsec mi je postala
Zdaj sma se ze 3 tedne vidla (petek,sobota) v biljardnici i (v mojem kraju, prostor ob petkih in sobotah vedno poln mladine ki hodijo na pijaco tja) kjer sem jaz vedno z svojomi frendi ona pa z frendicam vedno se oba tak gledama ].[ na zacetku grem jaz do nje, jo pozdravim, malo vprasam kako si, gdaj si prisla, potem pa mi zmanka idej in grem nazaj do svojih. Ampak vedno se to tak lepo, zanimivo oba z nasmehom, pogovarjama.
Gdaj jo kliknem na msn-ju, 2x na teden saj nocem bit siten ker ona me nikol ne klikne samo taj gdaj po kaksnem veceru ko smo bli zun.

Ne poznam je se dovol in nevem a je bolj sramezljiva, da zato ne klikne ali naredi kaj drugega ali pa ne. Mislim da ji je dobro v moji druzbi samo mislim da caka da js naredim prve korake. Ampak jas nevem kaj naj :(
nocem to dolgo studirat saj skoz mislim na njo, kadar nic ne ukrenem v biljardnici, imam pol cel teden slabo vest in me boli... :/ najrajs bi jo vprasal ce imam kaj moznosti z njo (sam nimam "jajc" in nevem kako bi ona odreagirala) -] da ali pa ne ker tak v sredini nevem ].[
star 15 in una tud

?? [img border="0" src="smileys/smiley1.gif" border="0"] upam da je ta forum še vsaj malo aktiven

prvi

Vrni se na Ljubezen