OK Splav: Za ali Proti :: 2 :: StudioFACA Forum

Splav: Za ali Proti

OdgovorNapisal/-a kastrat » 17.10.2005 09:28:12

In ne mi rečt da ti že razmišljaš o biološki uri? [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

Kdaj pa ti misliš da bi bil 'skrajni čas' ... seveda zate?

kastrat

OdgovorNapisal/-a urshula2 » 18.10.2005 12:09:01

Ja, js sm pač človek, ki pomilsi na tisoč in eno možnost... [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

Am, js bi mela tam pr ene 27ih, če bo seveda partnerjeva plača zadostna, da bo preživljal mene in najinih 13 otrok. Sj ne! Mela bi 2 al pa 3 otroke

Ti? Kolkr sledim, vem, dam otrok še nimaš... Ali pač? [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
urshula2

Kraj: Slovenia

OdgovorNapisal/-a Lea*** » 18.10.2005 03:10:35

$this->bbcode_second_pass_quote('kastrat', ' ')Res pa je da dandanes ni nič čudnega če rodi ženska prvega otroka po 35.letu! Ampak tako življenje nam diktira družba ... itak je folk po cele dneve vslužbi in nima cajta za otroke ... Če pa jih že ima .. potem so pa prepušeni takorekoč ulici ... to pa tudi ni fer, a ne?

ja s tem se jz popolnoma strinjam,sam ne vem,men bi splav pač pomenu "umor"ane..ne vem,neb mela srca,da bi ga šla narest...ne vem....

pa sj menda pa bomo pazil tok časa ane?no ja,sj nikol ne vemo kdaj se to zgodi,sam useen...treba je met pamet u glavi in ne u rokah oz.kjerkoli drgje ane! [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
Lea***

OdgovorNapisal/-a kastrat » 19.10.2005 11:30:32

$this->bbcode_second_pass_quote('urshula', 'T')i? Kolkr sledim, vem, dam otrok še nimaš... Ali pač? [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

ne ne ... mene štorklja še ni najdla [img border="0" src="smileys/smiley15.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

kastrat

OdgovorNapisal/-a urshula2 » 22.10.2005 05:58:05

J, to itak, pazl bomo kolkr s ele da, sam lahk se pa tut zgodi, da se nam pač zgodi! Čudn stavek... pa dobr je, razumete me, mnda! [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Kolk otrok bi pa ti mela Lea***?

Kaj pa Kastrat? Bo kej malih Kastratkov in Kastratk?[img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Pa ostali? Al še noben ni študiru o tem? Zihr set zato z besedo na dan! [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
urshula2

OdgovorNapisal/-a kastrat » 22.10.2005 06:40:52

malih Kastratk in Kastratov še nekaj časa ne bo [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

v bistvu se res ne vidim v vlogi očeta/starša .. [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

kastrat

OdgovorNapisal/-a Lea*** » 23.10.2005 10:54:38

jz se izpod 2 otrok,sploh ne pogovarjam... [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

kšna 2,3 bom mela... [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] kej več pa že najbrž ne..;)

Uporabniški avatar
Lea***

OdgovorNapisal/-a cute-devil » 23.10.2005 12:26:11

Hmm..če bi se nama s fantom zgodilo to..da bi "naštepali" otroka..zihr neb šla delt splava..in to sm mami že lepo rekla..in se je strinjala..jz sm tega mnenja..da če že ustvariš neko novo življenje..ga pusti da živi naprej..mislm..pri mnogih je problem da naredijo splav, ker otroku ne morejo nuditi materialne podpore..pri nama s fantom to nebi biu velik problem..jz sm stara 16..pa hodm u šolo..ampak zravn tud delm usak dan..pa dobr služm..moj fant pa ma 24..pa tud dela,ne..tko da..zaenkrat bi biu mogoče mal problem edin pri varstvu..drugač pa ne..

sm zlo proti splavom..

Uporabniški avatar
cute-devil

OdgovorNapisal/-a cute-devil » 24.10.2005 11:44:49

$this->bbcode_second_pass_quote('Lunica', ' ')Zdravo!

Sem nova tu gor, pa malo prebiram, kaj pišete. Joj punce moje, kaj razmišljate. Pri 16 bi ve imele otroka. Pa kaj ste čisto nore?!? Kot prvič, sebe prikrajšaš za najlepša leta življenja, hkrati pa v teh letih še nisi sposobna tolikšne ljubezni in skrbi za otroka, kot si ju zasluži. Pa ne mi zdaj govorit, da to ni res - sem bila tudi jaz stara 16 let, pa sem mislila, da sem zmožna vsega (ne sicer glede otroka, ker tega res nisem nikoli imela namen imeti tako mlada). Pol pa odrasteš in ugotoviš, kako nor si bil takrat [img border="0" src="smileys/smiley17.gif" border="0"] Punce, ne se igrat s tem, ker to ni lahko - so hude, predvsem čustvene posledice v življenju. Nobena mi ne bo rekla, da ji ne bi bilo žal za zabave s prijatelji, brezskrbno mladost ipd. Enkrat sigurno! In to ni fer do otroka. Pa saj pri teh letih si še sam neke vrste otrok ... Ne se igrat s tem in jemat tega, kot nekaj, kar je pač je - ni res. Lahko to preprečimo (kontracepcija!!) in si s tem zagotovimo lepo mladost. za starševstvo bo še čas - samo ne pri 16 lepo prosim!! Pa kaj sploh vaši starši razmišljajo ... oni bi vam vzgajali otroka, seveda bi ... samo tak otrok ne bo nikoli imel mame niti babice - zanj bo vse pomešano. Ne tega delat!!!

Lunica

hmm Lunica..pa sej nism rekla,da bi mela pri 16 otroka..ampak..če bi se že zgodilo..ga nebi mogla zavreč in nardit splava..sicer pa..že velik let sem varuška..kot neke vrste mamica..po 8 ur na dan čuvam sestringa otroka..pa še kup ostalih kadar imam čas..vem da velik punc misli, da z otrokom izgubijo najlepša leta au lajfu..sam..jz pa ne razmišljam tko..meni so ta leta komi lepa..ko maš ob sebi nekoga..k veš da je samo tvoj in od oseb,ki jo ljubiš..in da ti tega ne more nihče uzet..

a je narobe, če pri 16 razmišljaš o družini?mislim da ne..pa sej to ne pomeni, da bom imela otroka pri teh letih..pač..to je sam moja velika želja..meni je moja osebna zdravnica rekla, da razmišljam bolj pametno, kot večina punc pri 21..pa mislm da to ni rekla zastojn..u šoli se trudim..za delo mam poskrbljeno..delam..fant tudi dela..nism jz ena tašnih punc, k ceu tedn komi čakajo vikend, da bodo šle lahk žurat in to..jz celi tedn razmišljam, kdaj bo prišel čas, ko bom v rokah spet imela otroka moje sestre..pač, sem drugačna..in tega mi ne more nihče uzet..pa tud rekla nism, da bi mi starši uzgajal otroka..ne..7 urc na dan, pa mislim da lahko usaka babica varuje otroka..pol pa bi bla itk jz z njim..delam doma..tko da meni ni panike..

Uporabniški avatar
cute-devil

Na vrh

OdgovorNapisal/-a cute-devil » 24.10.2005 07:34:46

hm..saj če bo me poznala..bi mela čisto drugačno mišljenje..ok..tko ti povem..v šoli sem bila od 1-8 razreda odlična..zdaj pa sem pravdobra..tko da šola je moj najmanjši problem..sestrinega otroka čuvam samo med tednom..tako da mi časa za norosti in sprostitev ne manjka..delam doma..tako da si lahko uzamem prostega časa kolikor hočem..meni ni problem..pa se zaradi tega sploh ne počutim odrasle.uživam življenje..pametno delam šolo..fanta mam, ki me ljubi..družino, ki me razume in spoštuje..zabave..ljubezni..vsega na pretek..vem, da nisem niti za eno stvar prikrajšana..pa..če je meni tako ušeč..zakaj bi se ozirala na ljudi, ki jim ni..

Uporabniški avatar
cute-devil

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Spolnost