OK Splav: Za ali Proti :: 3 :: StudioFACA Forum

Splav: Za ali Proti

OdgovorNapisal/-a EQnaNULI » 24.10.2005 08:46:31

Na to temo lahko recem sam to. 1x pa nikol vec.

Lunica si ti mogoce Ice lunica????

EQnaNULI

Kraj: Slovenia

OdgovorNapisal/-a EQnaNULI » 25.10.2005 02:07:21

Lunica.

Pol verjetno nisi prava. Poznam eno ice luno tvojih let pa sem mislil da si to ti.

EQnaNULI

OdgovorNapisal/-a kastrat » 25.10.2005 07:30:33

Punce, dejte se držat tistega kar vam je svetovala Lunica ... Ko si (pre)mlad kakšenkrat ne znaš realno ocenit probleme ki si jih lahko daš na grbo. In take odločitve so ponavadi radikalne in poti nazaj ni!

Pa še nekaj .. 7 ur na dan je kakšenkrat za babico dooosti preveč, verjemi! In pravzaprav ... cute-devil .. Kolko pa je pravzaprav stara tvoja mama? Če ni že v penziji (kar pri tvoji mladosti dvomim) kdaj bi ji ti 'odmerila' čas za vnuke? Malo se zamisli, prosim ...

Razmišljaš pa glih v tej smeri kot je namignila Lunica ... enostavno računaš da bojo del tvojega starševstva opravila ravno ''babica in dedek'' ..

Drugače pa ... ena izjava me je presenetila ..

Lunica: ''Ne pustim jim, da upravljajo z mojim prostim časom.''

Marsikomu se bojo te besede zdele 'hude in težke'', so pa realnost h kateri bi morali vsi težiti! Za tem stavkom stojim tudi sam kot 'pribito' ... to je tudi moto v mojem življenju. Ne bom rekel da si nisem že prislužil očitkov v stilu da sem 'egoist' ipd .. ampak za takšno 'stvar' sem pripravljen požret še vse več kot zgolj to 'oznako' ..

kastrat

OdgovorNapisal/-a kastrat » 26.10.2005 09:28:54

ps. Nisi nora! [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Presenetilo me je zato ker ne poznam dosti ljudi ki tako razmišlja!! Oz. bom povedal drugače .. kateri se upajo to priznat! Mislim da se te 'nalepke' Egoist vsi otepajo .. pa mogoče še sami ne vedo zakaj. Vejo pa samo to da pomeni ''fuj'' ..

Drugače pa .. a vdiraš v moje okolje? .. [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] .. ne .. ne počutim se ogroženega! [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

kastrat

OdgovorNapisal/-a urshula2 » 02.11.2005 11:45:53

Mal napeto vzdušje je tule v tem postu, tk da en nasvet: mal se ohladte. Pa ne zdj še mene napast, tk kot ste "cute-devil", kr je pač povedla tk kot je, tk kot ona čuti.

"Lunica", okey, da si povedla svoje mnenje, pač vsak ima svoje mnenje.

V glavnem, kar hočem povedat je, da ste si tole vse mal prevč vzel k srcu (brez zamere). Kokr je - je, vsak ma svoje življenje in vsak nej z njim počne kar želi. Ni pa nč narobe, če se mnenje pove pa če se svetuje, sam mislim, da tole postaja že prevč kao: mladi (beri: mladi pod 20 let) ne znate razmišljat! Pač neki v tem smislu.

Evo, tut js sm pač povedla svoje mnenje in čakam na "linčanje"!

Uporabniški avatar
urshula2

OdgovorNapisal/-a kastrat » 04.11.2005 09:15:42

Tukaj se bom postavil v bran Lunice ... Malo preveč 'osebno' ste nekateri to vzeli ..

Dejstvo je da kakšenkrat 'mladostniki' ne znajo pravilno ocenit težav in problemov. Sej se spomnete ko smo bili še kratkohlačniki in smo mislili da smo 'veliki' in da kakšno stvar pač zmoremo sami? No, takrat je bilo govora o malenkostih, kar pa starševstvo še zdaleč ni!!! Ne poznam mladoletne matere samohranilke ki bi jo ''lepo odnesla'' v življenju .. če pa se je le nekako izšlo ... so pa bili glavna lokomotiva vsekakor starši, pa čeprav tega mlada mamica nikakor noče priznati ...

Noben ne trdi da ne znate ''mladi'' razmišljat, mislim da tudi Lunica ne ... Priznat pa morate, da kakšenkrat jemljete življenske probleme zelo na izi ... s tem mislim samo rečt da jih ne znate pravilno oceniti, ker enostavno še nimate dovolj izkušenj v življenju.

Zanimivo bi bilo slišat/brat vaše izjave čez recimo par let .. mislim da bi bilo že čez 5 let razmišljanje popolnoma drugačno in malo bolj realno, no, recimo raje drugačno! ...

Seveda se vse kar sem zgoraj napisal nanaša na tiste večje in pomembnejše življenske odločitve ..

kastrat

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Spolnost