OK Splav: Za ali Proti :: 4 :: StudioFACA Forum

Splav: Za ali Proti

OdgovorNapisal/-a kastrat » 16.11.2005 08:20:14

Recimo temu ... ostanimo korak s časom ..

kastrat

OdgovorNapisal/-a kastrat » 30.12.2005 11:50:23

Mogoče že pestvajo .. pa ni časa [img border="0" src="smileys/smiley15.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

kastrat

OdgovorNapisal/-a kastrat » 30.12.2005 04:08:51

$this->bbcode_second_pass_quote('Lunica', ' ')Mogoče dokažejo nasprotno temu, kar sva zagovarjala

Ne glede na to kaj bi povlekle iz njihovih izkušenj .. me nebi prepričale [img border="0" src="smileys/smiley15.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Hmm .. pa glih pred eno uro sem govoril z bivšim sodelavcem, ki mi je razodel da je postal pred kakšnim letom očka. V njegovem glasu sem občutil popolnoma mešane občutke. po eni strani veselje do 'štručke', po drugi pa nejevoljo, ker se je glih mamica odpravljala na popoldanski šiht in bo moral on sam ostati z njo [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] .. in po vreščanju ki se je slišalo v ozadju .. ne bo imel lahkega dela [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Pa še nekaj .. mogoče to sploh ne spada v to temo, a vendarle .. Tudi on je omenil da se mu je hčerka rodila s srčno napako in da bo potrebna operacija [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"] Nekaj neverjetnega .. kolko takih primerov sem v zadnjem času slišal [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"] Kakšenkrat bi bilo potrebno pomislit tudi na to .. da mogoče otrok ne bo (na žalost) popolnoma zdrav ..

Bom raje nehal .. o temu mi je malo neprijetno pisat .. [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"]

kastrat

OdgovorNapisal/-a kastrat » 01.01.2006 02:14:10

Začaran krog, a ne?

Pampers? Tukaj si me dobila .. obrazloži malo to .. Ampak itak vem da si to vprašanje od mene tudi pričakovala --] priznaj! [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

[img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

Ko se naspim pa se bom še malo bolj poglobil v tvoj sestavek .. ampak itak večina stvari je samoumevnih .. poraja pa se mi par vprašanj ...

Čuješ tudi ti da ti ura tiktaka in da se ti čas izteka? Tudi to je stres, a ne? Še posebno če nisi v kalupih ki jih diktira družba in se nočeš prepustit kolesju ''povprečnosti'' ki melje in melje ...

Dost!! Zdaj že težko kontroliram misli .. [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

kastrat

OdgovorNapisal/-a kastrat » 04.01.2006 01:40:47

Hvala za obrazložitev!

Zanimivo branje. Vseeno upam da je 'čista' resnica le nekje v zlati sredini ..

kastrat

OdgovorNapisal/-a kastrat » 04.01.2006 08:23:23

Glede materialov pampersov se bom malo vzdržal, ker pač tukaj nimam nikakršnih izkušenj [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Zgolj teorija! Sam se bavim predvsem z outdoor športi v vseh vremenskih pogojih. Pri meni je zahteva ravno obratna kot pri dojenčkih. Jst ne želim da pride mokrota do mene oz. vlago (znoj) ki ga pridelam sam pa .. želim odvest od kože ..

Dandanes so takšni idealni materiali že vsakdanjost in je splošno znano in dokazano da so bolj zdravi (vsaj po funkcionalnosti) kot bombaž. Bombaž je za športika STRUP!! V to ali je sam material karcerogen se pač ne bom spuščal, ker bi govoril o zadevi o kateri ne vem popolnoma nič.

Če so bili sposobni z današnjo tehnologijo naredit meni 'prijazne' materiale .. zakaj jih nebi mogli tudi otrokom? To če ne prepušča še ne pomeni da ni zdravo in da ne diha (gore-tex). Razni geli ki so v plenicah in preprečujejo izlitje tekočine so vsekakor živa kemija .. ni pa nujno da tudi nevarna. Ok, to da so otroci/dojenčki dooosti bolj občutljivi na take stvari, to verjamem ..

Sem pa vseeno malo skeptičen na tisto kar si napisala. Ne bom trdil da ni res .. zato sem tudi napisal da upam da je resnica nekje vmes .. ker drugače ..JA, bilo bi grozno .. in mogoče si ravno to grozoto kakšenkrat podzavestno nočemo priznat ..

hmm .. bom končal .. malo me je zaneslo ..

kastrat

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Spolnost