OK Špotne novice :: StudioFACA Forum

Špotne novice

Špotne novice

OdgovorNapisal/-a Puma XD » 10.11.2007 05:24:44

Tukaj omenjamo razne dogodke o športu!

Uporabniški avatar
Puma XD

Kraj: Nova Gorica

Špotne novice

OdgovorNapisal/-a Puma XD » 29.02.2008 09:01:27

Tyson v ring s Holyfieldom?

Velika boksarska rivala Mike Tyson in Evander Holyfield bi utegnila znova stopiti v ring.

To informacijo je za angleški dnevnik Guardian potrdil tudi sam Holyfield, ki je Taysonu že dvakrat zavezal kravato. To se je zgodilo leta 1996 in nato še leto pozneje. V drugem dvoboju pa je železni Mike svojemu nasprotniku celo odgriznil del ušesa. Tudi zato ima Holyfield pomisleke, ali se bo s Tysonom še enkrat srečal v ringu."Mike in Jeff Fenech, ki trenira Mika, sta me poklicala pred meseci. Jeff pravi, da bi se Mike rad vnovič spopadel z menoj, a bi rad vedel, če si tudi jaz želim tega. Rekel sem, da je vse odvisno od tega, kaj mi lahko ponudita. Ne nazadnje me čaka veliko medijske pozornosti, če pristanem na dvoboj. V preteklosti sem že rekel, da z njim nočem več boksati," je dejal Holyfield.

Borba dveh velikanov boksarskega sveta, ki sta sicer že malo v letih, bi bila prava poslastica, saj v zadnjem času vsi naslovi v težki kategoriji romajo v države nekdanje Sovjetske zveze. Oba boksarja sta se poskušala že nekajkrat vrniti, vendar pa pri tem nista bila preveč uspešna.

Vir:Tyson v ring s Holyfieldom?

Uporabniški avatar
Puma XD

Špotne novice

OdgovorNapisal/-a Puma XD » 30.03.2008 06:43:49

Sara zlata, Mankoč srebrn

Ljubljana - Nedelja je na evropskem prvenstvu v Eindhovnu prinesla veselje v slovenski plavalni tabor. Sara Isakovič je zablestela na 200 m prosto in osvojila zlato, Peter Mankoč pa je bil srebrn na 100 m delfin.

Oba sta postavila tudi državna rekorda. Isakovičeva ga je s časom 1:57,45 popravila za 75, Mankoč pa s časom 52,07 za 16 stotink sekunde. Mankoča je premagal le Rus Jevgenij Korotiškin, ki je s časom 51,89 dosegel rekord prvenstev. Matjaž Markič, četrti današnji slovenski finalist evropskega plavalnega prvenstva v Eindhovnu, je v disciplini 50 metrov prsno s časom 27,92 zasedel peto mesto. S časom 27,43 je zmagal Ukrajinec Oleg Lisogor. V polfinalnih obračunih pa sta bili izboljšana tudi dva rekorda.

Vir:Sara zlata, Mankoč srebrn

Uporabniški avatar
Puma XD

Vrni se na Šport