OK Težava z dekletom :: StudioFACA Forum

Težava z dekletom

Težava z dekletom

OdgovorNapisal/-a martin e30 » 04.04.2008 02:20:13

Pozdravljeni,sem novinec na forumu in imam težave z dekletom,velike težave.Enostavno ne zdržim več,vprašal sem že na nekaterih drugih forumih vendar nisem dobil konkretnega odgovora kaj narediti.Stvar je takšna,imam punco s katero sem skupi že skoraj dve leti,natančneje 1 leto in 9 mesecev,med nama je bilo sprva vse vredu,kupoval sem ji darila,v postli sma se ujela,ljubil sem jo res neizmerno,ona mi je vse enako vračala.Bila sma popoln par.Nekega dne nama je bilo malo dolgčas in sma se ga napila,izvajala fetish zadeve,gledala sma xtube stran ter ponavljala poze & dejanja z posnetkov.Od takrat ni več nič normalno med nama.Punca je ugotovila da ima fetiš na pissing,mogoče se bo vam zdelo smešno ampak ni,nekaj časa je hotela da ga izvajam jaz na njej,ugodil sem njeni želji vsakič.Mesec dni nazaj je hotela preobrat,da bi ona poizkusila pissing na meni,zanikal sem kr mi je res ogabno,sam nisem hoto tega izvajat niti na njej prej,vendar je bila to njena lastna želja.Ker ji nisem ugodil je v vezo vpeljala starejšega moškega in hoče,da imam oralne spolne odnose s tem moškim (tip je star 60+)pred tednom smo bili skupaj odzunaj,nakar sem ugotovil,da ima tip ženo in da sta swingerja,hodita po swing zabavah itd..vračali smo se z Escape kluba v Celju,vsi malo alkoholizirani in pr njemu doma sem PIJAN,da ne bo pomote vzel v usta njegov ud,njegova žena je zadevo slikala.Tako da imam sedaj resne težave,punca (36 let je stara)sam sem 21,hoče da "fafanje" počnem trezen.Če ne bi hotel bi sliko,ki je bila slikana tisti dan objavila na internetu.Zaradi te slike morem počet nevsakdanje da nebom kaj preveč reko "zadeve" na primer,mogoče se bo komu zdelo smešno sam je žalostno,otipavat 13 letno sosedo pred lastno punco(ona gleda in kadi cigaret),svojo spermo devat na njene prste in ji govorit naj si jih potisne globoko odspodi not,kaj če zanosi pri 13ih?Na penis hoče da si natikam plišastega medveda pa še hujše stvari..nebom opisoval več..skratka kaj naj nardim?Ženska me kliče ob 1ih 2h zjutraj,da naj pridem k njej počet gnusne zadeve,v bistvu sploh ni več moja punca,ker je nočem več met.Strah me je,da ni soseda(v bistvu je še 13 letni otrok)zanosila od tega,sicer je blo samo dvakrat ampak vseeno sem na koncu z živci.Nočem več tega počet,kaj naj človek naredi v takem primeru?Imam jo še nekoliko rad,ko se spominjam kakšna je bila prej,zato ne bi rad klical policije.Prosim za odgovore čimprej.Hvala.

Uporabniški avatar
martin e30

Kraj: Slovenia

Vrni se na Vprašanja, odgovori