OK upanje ostaja :: StudioFACA Forum

upanje ostaja

upanje ostaja

OdgovorNapisal/-a s37j4k » 28.04.2008 10:40:01

LP, na delovnem mestu sem spoznal bejbo, ki mi je res ql... ulgavnm sm jo povabu na drinko in mi je rekla da je za tist dan že zmenjena, ok ql... sva se drug dan pogovarjala prek msn-ja... mi reče da je niti ne poznam niti ji ni do novih spoznanstev... uglavnm dala mi je vedt da sm mal vsiljiv... sicer sm si jih pol opraviču... pa me zanima a lahko upam da bo nastal kj konkretnega iz tega, al je projekt propadu? kaj mi priporočate?... ker mi je res ql ženska, res pa da se še glih ne poznamo, ženske pa tut zdj ne bom vidu dobr mesec... nj jo pozabm?

s37j4k

upanje ostaja

OdgovorNapisal/-a Soncek2 » 28.04.2008 05:10:41

najprej se ohladi...

Pol se pa najprej dobr spoznaj z njo in ostalimi..Mora imeti feeling,da ti nad njo ne prežiš dan in noč.Pa pejte kdaj v večjem številu na pijačko,da se boste skp ujel,pa da te bo imela vsaj za začetek spoznati iz druge roke.Zdele ji pa nč ne težit.Mogoče bi blo tut fajn,da bi hodu še z kkšno drugo vn na pijačo,da ne bi ona mela feeling,da jo vabiš na zmenek.Uglavem, bistvo kar ti hočm povedat,da moraš bol na easy [img border="0" src="smileys/smiley1.gif" border="0"]

Soncek2

Vrni se na Vprašanja, odgovori