StudioFACA Podnapisi

Več kot 88.000 brezplačnih podnapisov

Podnapisi :: 300

DOWNLOAD Podnapisi za film 300 v jeziku albanščina. Datoteka velikosti 29.473 bitov v zip obliki.

Jezik: Albanščina Albanščina

Št. downloadov: 18

Objavil: faca5
Datum: 29.06.2008

Predpogled podnapisov

300 al/300-al-1.srt

1
00:01:12,376 --> 00:01:15,394
Atehere kur nje djale lind...

2
00:01:15,395 --> 00:01:19,373
...si te gjithe spartanet,
eshte i provuar.

3
00:01:19,671 --> 00:01:24,347
Nqs ai ishte i vogel ose i pafuqishem,
i semure ose i deformuar ...

4
00:01:24,348 --> 00:01:27,141
...atehere ai menjanohej.

5
00:01:34,107 --> 00:01:39,135
Atehere kur mund te qendronte ne kembe,
ishte i pagezuar ne zjarrin e luftes.

6
00:02:01,624 --> 00:02:05,369
Ishte i mesuar qe te mos terhiqej ,
te mos dorezohej kurre.

7
00:02:05,532 --> 00:02:10,389
Ishte i mesuar te vdiste ne fushen e
betejes, ne sherbim te Spartes...

8
00:02:10,655 --> 00:02:14,764
...kjo ishte lavdia me e madhe qe
mund te merrte ai ne jeten e tij.

9
00:02:28,967 --> 00:02:33,543
Qe 7 vjec , ashtu sic eshte zakoni
ne Sparte...

10
00:02:33,578 --> 00:02:38,656
...djali i merrej se emes,
dhe hidhej ne nje bote te eger.

11
00:02:39,744 --> 00:02:44,734
Ne nje kohe prej 300 vjetesh, kultura
mizore e spartanev

300 al/300-al-2.srt

1
00:00:00,700 --> 00:00:02,883
Lerme ta gjej...

2
00:00:03,691 --> 00:00:07,178
Ti duhet te jesh...Xerxes.

3
00:00:18,662 --> 00:00:20,866
Hajde, Leonida.

4
00:00:22,387 --> 00:00:26,677
Ta vendosim se bashku.
Te mos jete dicka qe do te pendohemi.

5
00:00:26,712 --> 00:00:30,863
Kjo do te jete nje cmenduri, per ty, Mbret
i madh, si dhe per trupat e tua

6
00:00:31,087 --> 00:00:33,515
do zhdukeni.

7
00:00:34,087 --> 00:00:36,515
E gjithe kjo per shkak te nje keqkuptimi.

8
00:00:36,550 --> 00:00:38,828
Jane shume gjera te cilat kulturat
tona mund ti ndajne se bashku.

9
00:00:38,860 --> 00:00:42,619
E kam menduar. E kam bere kete
gjithe mengjesin.

10
00:00:42,654 --> 00:00:45,221
Jeni nje popull i shkelqyer.

11
00:00:45,256 --> 00:00:49,469
Bile dhe tani jeni sfidues
perpara asgjesimit.

12
00:00:49,538 --> 00:00:54,709
Perpara nje zoti...Nuk eshte
e arsyeshme te jesh kundra meje, Leonida.

13
00:00:54,744 --> 00:00:57,062
Imagjino fatin qe i pre

Sorodni podnapisi

NaslovŠt. downloadovObjavilDatum ▼
 300 Spartan
16faca529.06.2008
 3000 Miles to Graceland
0faca526.06.2008
 3000 Miles to Graceland ac3
0faca526.06.2008

Ostali podnapisi

NaslovŠt. downloadovObjavilDatum ▼
 Mr.Bean's Holiday
0faca529.06.2008
 SHAWSHANK REDEMPTION - 1994 [PALDVDRIP] XVID AC3 ENG [A-RG]
0faca529.06.2008
 Star.Wars Episode.I.The.Phantom.Menace.AC3.DualAudio
0faca529.06.2008
 Basie Moi (French Uncut Version) (2000)
1faca529.06.2008
 South park 11x05
0faca529.06.2008
 Twin.Peaks_Season 2_Episode.3_ENG
2faca529.06.2008
 Tokyo Olympiad (Tokyo orimpikku) 1965
0faca529.06.2008
 History Boys - axxo
0faca529.06.2008
 Ghost in the Shell 2 - Innocence
0faca529.06.2008
 Spiderman 2.2004.Extended.Cut-SAINTS
0faca529.06.2008
 The Dresden Files S01E10
0faca529.06.2008
 Taram et le chaudron magique
4faca529.06.2008
 Point Of No Return.1993.DVDRip.Xvid-Rogue
1faca529.06.2008
 Point Of No Return.1993.DVDRip.Xvid-Rogue
0faca529.06.2008
 Point Of No Return.1993.DVDRip.Xvid-Rogue
0faca529.06.2008
 Police Academy.1984.DVDrip.xvid-Shitbusters
0faca529.06.2008
 Snakes On A Plane.2006.WS.DVDRip.XviD-iMBT
1faca529.06.2008
 Enemy At The Gates.2001.DVDRip-JoLLyRoGeR
2faca529.06.2008
 Master and Commander.2003.SE.DVDRip.XviD-NrLd
0faca529.06.2008
 Conair.1997.iNTERNAL.AC3.DVDRiP.DiVX-GoDSMaCk
0faca529.06.2008
 Lady and the Tramp II - Scamp's Adventure
0faca529.06.2008
 Caravaggio
1faca529.06.2008
 Casino Royale 2006 720p x264-REVEiLLE
2faca529.06.2008
 Moulin rouge
0faca529.06.2008
 Prison Break S2.E5 HDTV
0faca529.06.2008
 Six Feet Under (Season3-3x10-3x12)
0faca529.06.2008
 Six Feet Under (Season3-3x01-3x09)
0faca529.06.2008
 The Dresden Files 1x09
0faca529.06.2008
 The Fast and the Furious Tokyo Drift.RETAIL.DVDRip.XviD-DiAMOND
12faca529.06.2008
 Shadowboxer
0faca529.06.2008
 Milou en mai
1faca529.06.2008
 Withnail and I (1986) - time corrected
0faca529.06.2008
 Doctor Who S03E01 - Smith and Jones
0faca529.06.2008
 Doctor Who S03E00 - Runaway Bride
0faca529.06.2008
 House.s03e15.hr.hdtv.xvid-ctu.avi
0faca529.06.2008
 TMNT 2007
0faca529.06.2008


(.zip)


Izdelava spletne trgovine