StudioFACA Podnapisi

Več kot 88.000 brezplačnih podnapisov

Podnapisi :: Scary Movie (Shqip)

DOWNLOAD Podnapisi za film Scary Movie (Shqip) v jeziku albanščina. Datoteka velikosti 29.045 bitov v zip obliki.

Jezik: Albanščina Albanščina

Št. downloadov: 3

Objavil: faca5
Datum: 26.06.2008

Predpogled podnapisov

Scary Movie.sub

{582}{662}- Alo.|- A deshiron t argtohsh?
{665}{760}- Kush sht? - Tregoma emrin tnd|dhe un ta tregoj timin.
{763}{820}Nuk ma mer mendja.
{823}{912}- Qfare tingllime sht.|- Uups. Kam pordh.
{914}{1012}- S'mendova q m ndgjon.|- Jo, ato shprthime tjera.
{1015}{1126}A... ato? Po maroj pufka.|Po shkoj me shiku videon.
{1130}{1240}- Ooo. 'ka me shiku?|- Paj nj film horror.
{1243}{1303}- T pelqejn filmat horror?|- Mm-aha.
{1307}{1402}- Cilin e ke preferuar?|- Hm, nuk e di.
{1405}{1462}Mendo.
{1465}{1572}A, e di! Um, Kazaam,|aj ku Shaqi luan rolin e lugatit.
{1574}{1675}- Ky nuk sht horor!|- E, pra nuk e ki par aktrimin e Shaqit.
{1730}{1824}- Hej, e ki zrin e bukur.|- Faliminderit.
{1827}{1892}Nuk m tregove emrin tnd.
{1894}{1961}Pse don ta din emrin tim?
{1964}{2044}Sepse dua ta di se kn pe shoh.
{2095}{2159}T-t lutm...|'ka the?
{2162}{2229}Gjoksin e bukur e paske.
{2231}{2289}Ndgjo, 'ka po don!?
{2292}{2373}Du m pa|si dukesh mbrenda.
{2377}{2447}Pra... ta

Ostali podnapisi


(.zip)


Izdelava spletne trgovine