StudioFACA Podnapisi

Več kot 88.000 brezplačnih podnapisov

Podnapisi :: Swordfish (21)

DOWNLOAD Podnapisi za film Swordfish v jeziku albanščina. Datoteka velikosti 22.377 bitov v zip obliki.

Jezik: Albanščina Albanščina

Št. downloadov: 1

Objavil: faca5
Datum: 26.06.2008

Predpogled podnapisov

Swordfish.sub

{750}{850}_=-Subtituj te Perkthyer nga Drini-=_|www.shqiperia.com www.albforumi.com
{909}{960}E dini problemin me Hollivudin?
{965}{1068}Ata bejne plehra. Plehra |te pabesueshme e te pakrahasueshme.
{1073}{1136}Une nuk jam ndonje qe do |qe te beje filma. . .
{1141}{1233}. . .qe kerkon per ekzistencializmin| nga nje mjegull tymi.
{1238}{1320}Jo, eshte e lehte te ndash aktin e keq,| drejtimin shikim-shkurter. . .
{1325}{1420}. . .dhe rimen e kote te bashkimit te|fjaleve qe studiot i mbajne si proze.
{1425}{1524}Jo, une jam duke folur per mungesen|e realizmit. Realizem.
{1529}{1625}Jo nje element te perhapur ne vizionin|e kinemase se Amerikes moderne.
{1647}{1769}Marrim si shembull filmin Dog Day Afternoon.|Me arsye puna me e mire e Pacinos.
{1773}{1884}Pjese nga Scarface dhe |Godfather pjesa I, sigurisht.
{1889}{1969}Kryeveper ne drejtim|thjesht me e mira e Lumetit.
{2005}{2127}Kinematografia, aktet|skenari, e gjitha kryeveper. Por. . .
{2316}{2385}. . .ata nuk e kthyen zarfin.
{2400}{2528}Cfare n

Ostali podnapisi


(.zip)


Izdelava spletne trgovine