StudioFACA Podnapisi

Več kot 88.000 brezplačnih podnapisov

Podnapisi :: The Last Samurai (Shqip)

DOWNLOAD Podnapisi za film The Last Samurai (Shqip) v jeziku albanščina. Datoteka velikosti 20.163 bitov v zip obliki.

Jezik: Albanščina Albanščina

Št. downloadov: 3

Objavil: faca5
Datum: 26.06.2008

Predpogled podnapisov

The Last Samurai.sub

{340}{427}Thuhet se Japonia sht krijuar me shpat.
{486}{688}Thuhet se kalorsit e vjetr e kan zhytur spatn e ftoht|n oqean dhe kur e kan nxjerr, 4 pika t prsosura
{688}{834}kan ra prapa n uj dhe ato|pika jan br ishujt japonez.
{902}{1033}Un them se Japonin e kan|krijuar nj grup i vogl trimash.
{1094}{1303}Lufttart t cilt kan qen t gatshm t japin|jetn e tyre pr at q dukej e harruar - nderi.
{2972}{3204}Zonja dhe Zotrinj, Vinester, prodhuesi udhheqs|Amerikan i armatimit q shfrytzohet pr
{3204}{3358}nder t njqindvjetorit t kombit ashtu q| ju sjell heroin e patrembur Amerikan.
{3418}{3516}Njrin prej lufttarve me m s shumti|medale q ky vend ka patur.
{3516}{3720}Laureatin e medals s nderit pr kalorsi n|fushn e lufts si antar i 7. i brigads s kalorsis, n luft
{3720}{4314}kundr fiseve t egra Indiane. Zonja dhe Zotrinj,|ua prezentoj kapitenin Nejt Alprin.
{4401}{4504}Kapiten Nejtan Algrin!
{4549}{4627}Po! Po!
{4677}{4745}Ju lutem p

Ostali podnapisi


(.zip)


Izdelava spletne trgovine