StudioFACA Podnapisi

Več kot 88.000 brezplačnih podnapisov

Podnapisi :: The Mummy Returns (Shqip)

DOWNLOAD Podnapisi za film The Mummy Returns (Shqip) v jeziku albanščina. Datoteka velikosti 22.578 bitov v zip obliki.

Jezik: Albanščina Albanščina

Št. downloadov: 1

Objavil: faca5
Datum: 26.06.2008

Predpogled podnapisov

The Mummy_Returns.txt

{163}{262}Kemi nderin t'ju prezantojme:
{275}{430}"MUMJA" - Rikthimi!
{440}{545}Subtitrat nga:|Endriu Kasapi (ece_al@hotmail.com)
{924}{1056}TEB - 3067 P.e.s
{1069}{1142}Pese mije vjet me pare,
{1146}{1236}nje luftetar i eger|i njohur si Mbreti Akrep...
{1240}{1298}udhehoqi nje ushtri te madhe|ne nje fushate...
{1302}{1358}per te pushtuar boten e njohur.
{1618}{1678}
{1745}{1846}
{1937}{2023}
{2592}{2646}
{3802}{3941}Pas nje fushate pa sukses|qe zgjati plot shtate vjet,
{3945}{4022}Mbreti Akrep dhe ushtria e tij|u munden...
{4026}{4138}dhe u degdisen|thelle ne shkretetiren e shenjte|te Ahm Shere.
{4554}{4663}
{4822}{4948}Nje nga nje,|ata u kalben|nen diellin pervelues...
{5022}{5131}derisa vetem luftetari i madh|mbeti gjalle.
{5347}{5403}Ne prag te vdekjes,
{5407}{5524}Mbreti Akrep beri nje pakt|me zotin e erresires Anubis...
{5528}{5608}qe n.q.se Anubis|do ti shpetonte jeten..
{5612}{5691}dhe do ta ndihmonte|qe te mundte armiqte e tij,
{5694}{5771}ai do ti jepte shpirtin.
{5936}{5992}

Ostali podnapisi


(.zip)


Izdelava spletne trgovine