OK Hm...js pa še kr vanj:( :: 2 :: StudioFACA Forum

Hm...js pa še kr vanj:(

OdgovorNapisal/-a kastrat » 18.05.2005 08:00:45

Zopet najdel neka časa .. ampak .. verjela ali ne ... zgubil sem tisto 'rdečo nit' ki se mi je včeraj sukala po glavi ... [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"]

No, kakorkoli že .. vem da se je šlo zaradi te tolko opevane povprečnosti. V tvoji 'repliki' si se nekako uspešno izmuznila tistim parim 'čudnim' izjavam v prvem postu. [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

No, pa pejmo zdej malo 'štrene' pomešat [img border="0" src="smileys/smiley15.gif" border="0"]

A si mogoče pomislila kolko ljudi bi si neverjetno želelo da bi bili povprečni? In kolko ljudem bi se zamerila če bi jim rekla da so zgolj 'povprečni'? Zakaj vedno težimo k popolnosti? Oz. zakaj to zahtevamo vedno od partnerja in nikdar od sebe? A sedaj se moram izogibat vsakega vogala? (glede nato da si napisala da se povprečneži tam največkrat nahajajo [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] )

In še eno 'hudo' izjavo si napisala .... NI PRESEŽKA ... !! Uh, ko sem to prečital - sem se te kar ustrašil! Kakšen presežek bi ti želela od mene?

Teci Kastrat, teci ... da te Tasha ne ujame ... [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Ok. šalo na stran. Malo me je zaneslo.

Glede presežkov ... kakšenkrat od partnerja zahtevamo preveč! Malo smo tudi pod vplivom holivudskih žajfastih ljubezenskih filmov .. kjer se skoraj vedno zgodi hepiend .. in se res srečujejo 'princi in princese' na belem konju ... In v želji po 'presežku' nehote začnemo 'preoblikovati' partnerjevo osebnost ... v bistvu si ustvarjamo 'model' po naši izbiri (po naročilu [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] )

Si res to želimo?

Ampak teli presežki mi že vedno ne grejo iz glave ... Kaj moram naredit da bom 'začaral' osebo ki jo obožujem, kako 'presežt' samega sebe ... ker če bom bil zgolj jst ... mogoče ne bom izpolnil njenih predvidevanj ...

Kaj pa če mi bo zabrusila da hoče v tej zvezi nekaj več kot je bilo v prejšnji? Hudoooo! A zdaj bom moral tekmovat še z njenim 'bivšim' , pa čeprav že zdavnaj ni več v igri? Ja, ja ... ta PRESEŽEK!!!

Na! Pa si me! ugotovil sem da sem zbolel za fobijo pred presežkom .. [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"] Od sedaj naprej se ga bom bal kot vampir česna... In celo življenje s bom potikal po celem svetu in iskal odgovor na vprašanje ...

Katero vprašanje že?

[img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Zdaj sem pregledal kar sem napisal .... [img border="0" src="smileys/smiley9.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley9.gif" border="0"] ...

Kr nerodno mi je [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

Tasha ... na nekaj vprašanj pa vseeno odgovori ... čeprav so bile zastavljene v bolj 'hudomušnem' kontekstu ...

Uf, Žuta ... oprosti ... sem ti malo 'umazal' temo katero si odprla [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"]

kastrat

OdgovorNapisal/-a tasha » 18.05.2005 08:17:21

ne ne ne...joj ne... [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"] Vsaj jaz nikakor ne pričakujem od partnerja, da bi "presegal samega sebe"...se pretvarjal, da je nekaj kar ni...samo zato da bi ugajal drugi osebi [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"] ...hm, tega nikakor nočem in mi niti malo ni všeč... in nikogar nočem preoblikovati po lastnih vizijah, predstavah... mogoče je res zvenelo ravno obratno, kot pa pišem v tem postu. Malo narobe sem se izrazila in ti si narobe razumel [img border="0" src="smileys/smiley11.gif" border="0"] ...ko berem tale tvoj komentar me je groza še svojih lastnih besed oz. tega kako si jih ti razumel [img border="0" src="smileys/smiley9.gif" border="0"] Zato... raje ne poskušam več pojasnevati, ker imam občutek, da se vedno bolj lovim v svojo lastno mrežo in se sploh ne znam več "izmotati" [img border="0" src="smileys/smiley9.gif" border="0"] ...

lp, kastrat... [img border="0" src="smileys/smiley17.gif" border="0"]

zuta, zate pa opravičilo še z moje strani, saj sem vendarle jaz "zakuhala" tole debato o "povprečnosti" [img border="0" src="smileys/smiley9.gif" border="0"] ...

Uporabniški avatar
tasha

Kraj: Slovenia

OdgovorNapisal/-a kastrat » 19.05.2005 09:54:09

Tasha ... saj sem napisal da hočem samo malo 'štrene' pomešat .. [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] Vem da nisi milsila tako kot sem potem jst namigoval ... ampak! ... sem pa bil 'mojster' da sem tako obrnil tvoje besede, a? Pa še besed ti je zmanjkalo ... hehe ... kar je za predstavnice nežnejšega spola skoraj neverjetno

[img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Po pravici povedano ... edino pametno da si se 'diplomatsko' umaknila .. ker iz te godlje tudi jst nebi znal več pridet ...

Zato se ti tudi zahvaljujem [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

kastrat

OdgovorNapisal/-a Lea*** » 20.05.2005 07:40:03

$this->bbcode_second_pass_quote('zuta', 'l')ea stoj mi ob strani [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"] hehe

hehe...to pa vedno...sj veš,da smo blondinke vedno skp... [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley17.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley17.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley17.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley32.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley32.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley32.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
Lea***

OdgovorNapisal/-a tasha » 20.05.2005 11:33:59

Ajajaj...kaj bom s tabo kastrat [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] jap, redko za predstavnice "nežnejšega spola" in še redkeje zame [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]...ampak kdor zna pač zna... in očitno si eden redkih ljudi ki me uspe kdaj pa kdaj vsaj za nekaj časa utišati [img border="0" src="smileys/smiley9.gif" border="0"]

Mja, res si mi zakuhal "godljo"... hehe... zahvaljujem se ti za res dobro analizo mojih postov [img border="0" src="smileys/smiley17.gif" border="0"] ...

Uporabniški avatar
tasha

OdgovorNapisal/-a Lea*** » 21.05.2005 07:22:17

se mi zdi da je kastrat mal pikolovski na tashine poste.....hm,se mi to sam zdi,al je to res tko??? [img border="0" src="smileys/smiley17.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley17.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley17.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley17.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley17.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] joke... [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
Lea***

OdgovorNapisal/-a kastrat » 21.05.2005 10:27:43

To se ti samo zdi!pikolovski sem na vse poste, tudi na tvoje ... [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

To vam je samo kot kompliment! Pomeni da zelo 'natančno' prečitam vsako besedo ki jo napišete!

To naj vam bo kot pohvala na 'zanimive' poste in dobro debato ..!!! [img border="0" src="smileys/smiley20.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley14.gif" border="0"]

kastrat

OdgovorNapisal/-a tasha » 21.05.2005 11:53:41

[img border="0" src="smileys/smiley32.gif" border="0"]

[img border="0" src="smileys/smiley31.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
tasha

OdgovorNapisal/-a Lea*** » 23.05.2005 05:23:01

wii....ja sam to pa res ja....hehehe... [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley32.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
Lea***

OdgovorNapisal/-a Lubykaa » 24.05.2005 05:12:29

najprej vsem lep pozdrav!

Jaz sem mela enak problem samo da sma mi2 z fantom bla skup takrat 2 leti pa 2 meseca in on je imel ful dost svojih problemov , nekaj v zvezi z službo in doma in potem je meni reko da se pač nebi več tolk videvala da rabi čas zase, in tud ko se je poslavljal se je jokal, no in potem sta minila 2 tedna,jaz sem bla seveda jezna pa sem mu ful nesramne sms pisala kr se mi ni zdelo fer da mi je to naredo, v glavnem in potem me je enkrat klico in sma se kregala po tel potem pa sma se naenkrat začela smejat in po tem dogodku sma se dobla in mi je vse zaupal kaj je bilo, da je pač mel probleme in da ni moral več ampak da me še vedno ljubi in da me vedno je in zdaj sma skupaj spet! Pač moški ko imajo težave pa to in polno glavo vsega ponavad rečejo kaj takega da jim ni za resno zvezo pa to, kr nočejo povedat kar se v resnici skriva v ozadju! Mogoče ima samo kake stvari za uredit! želim ti dost sreče in ljubezni!

drugače pa verjemi da boš našla nekoga!

Uporabniški avatar
Lubykaa

OdgovorNapisal/-a Lea*** » 24.05.2005 05:33:38

wiiiiiiiii...sm vesela zate,da sta spet skupi...pa je bolš kokr pa prvič k sta bla skp?

k pravjo da pogreta juha ni nikol dobra...UPAM da pr vama to ne drži in da se mata super.... [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
Lea***

OdgovorNapisal/-a Lubykaa » 24.05.2005 06:46:21

ja bolše je, še rajši se mama! [img border="0" src="smileys/smiley1.gif" border="0"]

pač pogovorila sma se zjokala v objemu pa je blo! pač ta 2 tedenski molk je bil tud kr sma bla oba2 neka čudna pa sma se nekaj malo kregala, pa on je imel bleme!

ampak sma se zmenla to je važno!

pa ne boj se ni pogreta juha!hehe

čeprav mogoče kdo tega ne razume pač morš to doživet pa vsega tud nena morm napisat do potankosti kaj je blo!

na njegovem mestu bi verjetn tud htela jaz malo časa zase kr ko se ti vse to na kup vrže res nimaš energije kar je on imel!

Uporabniški avatar
Lubykaa

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Ljubezen