OK Hm...js pa še kr vanj:( :: 3 :: StudioFACA Forum

Hm...js pa še kr vanj:(

OdgovorNapisal/-a kastrat » 26.05.2005 12:27:37

No, še en dokaz da za ohranit zvezo je potrebno vložit tudi nekaj energije ..! Lubika, me veseli da se ti je tako lepo razpletla zgodba!

kastrat

OdgovorNapisal/-a urshula2 » 19.07.2005 03:11:56

Hmmm, "zoprno" tole... Mislim, da je prišlo do tega, do česar je na žalost prišlo.

Tut js sm bla na podobnem kot "Lubykaa", sva šla s fantom narazn zaradi napačnega razloga. Sam js sm ga pa čist pri miru pustila. Čeprav me je velikokrat imelo, da bi mu pisala, ga poklicala... :(... Mu povedala, da me je prizadel, da imam občutek, da se mi je zlagal, zakaj ne morava bit več skp, da ga imam rada bolj kot vse na svetu (razen sebe, seveda)... In prav sm mela! Ne vem, al je hotu, da ga prosim nej se vrne k men al ka? Sam to bi bil butast način, da bi me pustu zato. Zato sm si sam misla: " Veš, da ljubim te! Pa si misliš, da te prosila bom, vrni se! Vendar pa ne veš, da imam ponos, ki pravi: Ne ponižaj se!" Ne vem, mogoč bom celo kdaj to nardila, ampak tega takrat nisem. In sm pnosna nase! ;)

No, kot sm rekla prej, sm ga čist pri miru pustila in mi je sam po enem tednu pisu, pa sva se pač mal t'ko menla pa to. Čeprav je blo men tk zlo hudo, k sm vedla, da ni isto kot prej, k nisa skp. Pol sva pa začela na pijačo hodit, vedno pogosteje... :) Najprej kot kolega. Potem pa mi je priznal, da me ima še bolj rad in da mu je žal, da sva šla narazn in da bi rad to popravu. In zdj sva spet skp.

Nč mu ne časa dajat, k če si pa tk dolg ne pride gor, kaj zamuja (beri:TEBE) ma pa res dolgo lajtngo! ;)

Nikoli ni tako slabo, da ne bi mogl bit še slabše! *

Uporabniški avatar
urshula2

Kraj: Slovenia

OdgovorNapisal/-a kastrat » 22.07.2005 09:27:35

$this->bbcode_second_pass_quote('urshula', ' ')Zato sm si sam misla: " Veš, da ljubim te! Pa si misliš, da te prosila bom, vrni se! Vendar pa ne veš, da imam ponos, ki pravi: Ne ponižaj se!" Ne vem, mogoč bom celo kdaj to nardila, ampak tega takrat nisem. In sm pnosna nase! ;)

Me veseli da si se takrat tako odločla ...! Kot si napisala težka odločitev, a je vseeno 'pomagala' ...

kakšenkrat je ravno tista ta najtežja pot - ''ta prava'' pot!!

ps. Lepo si to napisala!!

kastrat

OdgovorNapisal/-a urshula2 » 25.07.2005 10:52:12

Tnx!

Se totalno strinjam s tabo, da je dostkrat najtežja pot - "ta prava" pot! Tk da: lepo si to napisal, back! ;)

Uporabniški avatar
urshula2

OdgovorNapisal/-a tasha » 25.07.2005 11:51:59

Lahk rečem da se ful strainjam z urshulo...pač, če se tipu skos neki težiš ko končata pa ga kličeš pa to...ga sam odvrneš od sebe...pač ga pustiš namir, in mu pač ne poveš usega kar čutiš...kk ful ti je žau zarad vsega kar se je zgodilo...vsj ne še [img border="0" src="smileys/smiley1.gif" border="0"] ...pa pol hitr sami ugotovijo - če je blo ko sta bla skupi tisto res pravo - kk pa kaj...če pa si ti skos neki tečn pa to, pa po moje največkrat dosežeš sam nasprotn učinek od želenega [img border="0" src="smileys/smiley9.gif" border="0"] ...

Uporabniški avatar
tasha

OdgovorNapisal/-a kastrat » 26.07.2005 12:30:37

Kaj pa če je tudi tip malo neodločen?

In v bistvu samo čaka 'znak' da tista ta druga oseba nakaže da je še zaželjen?

Hmmm ... ljubezen in čustva ... kot sod brez dna ... nikoli mu ne prideš ''do konca'' ... [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley11.gif" border="0"]

kastrat

OdgovorNapisal/-a tasha » 26.07.2005 12:44:27

ma ja no...sam mislim, da je velik odvisno od tega zakaj pa kako sta se dva razsšla...

Pa je res, ane? kot sod brez dna...o tem bi lahk razpravlu dneve in noči...pa nebi u praksi čist nč pomagalo [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] ...v ljubezni pač ne morš predvidet situacij niti jih dokončno zanalizirat in rečt tko je in nč drgač...to so dejstva...ne gre...pa sej nikjer, kjer so vpletena čustva ne gre tko [img border="0" src="smileys/smiley9.gif" border="0"] ...

Uporabniški avatar
tasha

OdgovorNapisal/-a urshula2 » 26.07.2005 10:16:48

Ja, tut je je treba pokazat, da je še zaželjen. Samo js bi se (in sm se) počutla zavrnjeno, sama sm bila nezaželjena.

Ne vem, sj je velika verjetnost, da bi mu nekaj dni kasneje sama najprej pisala, bi me premagalo... Ampak težila pa nikomur ne bi, k bi se mi zdelo, da se pol ta oseba dela norca iz mene, če rabi tolk potrditev, da se počuti zaželjenega.

Tolk je možnosti, kot je listja poleti na drevesih! ;)

In vse je odvisno, kakšen tip človeka sta partnerja.

Pridni bod'te! ;)

Uporabniški avatar
urshula2

OdgovorNapisal/-a Tashy » 29.12.2005 02:05:32

hmmm... ojej tale tema[img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] ...pozabla sm že, kok sm se takrat smejala kastratovim postom [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] ...no, kkrkoli... tasha se je spet odločla prit mal pogledat kak se mate tuki gor... sam je mal pozabliva, pa je pozabla staro geslo in je mogla zbrat nov nik [img border="0" src="smileys/smiley9.gif" border="0"] ...

hmmm... sicer pa mislim, da je žutina zgodba s tistim njenim "princem" že zdavnaj končana... heh, sem vedla... enkrat boš našla nekoga, ki ga boš imela rada in bo on imel rad tebe vsaj toliko, ali pa še bolj [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] ...rtm**...hm...a sploh še prideš kej tuki gor? No, to pa ne vem [img border="0" src="smileys/smiley18.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
Tashy

OdgovorNapisal/-a kastrat » 29.12.2005 09:45:18

Tu pa tam se je ''kader'' malo zamenjal[img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

kastrat

OdgovorNapisal/-a Tashy » 30.12.2005 04:20:24

sem vidla ja [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] ... pa zlooo velik tem je na novo...se je kr nabralo, ja [img border="0" src="smileys/smiley17.gif" border="0"] ... sam kastrat pa ostaja kastrat [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] ...super [img border="0" src="smileys/smiley32.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
Tashy

OdgovorNapisal/-a kastrat » 30.12.2005 04:25:50

Eh, to da ostajam pomeni da mi je dolgčas [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Pa vedno se najde kakšen dober 'sogovornik' ..

Torej tudi to je eden izmed razlogov da pokukam na ta forum [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

kastrat

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Ljubezen