OK kaj vsa najbolj rajca??:) :: 9 :: StudioFACA Forum

kaj vsa najbolj rajca??:)

OdgovorNapisal/-a smeh » 02.08.2006 07:51:16

Moja punca ima črno muco,igral sem se z njo celo noč. [img border="0" src="smileys/smiley9.gif" border="0"]

Moja punca ima lepo muco, a zjutraj, ojoj, mora proč, in potem res ne vem- in pač to je problem-,kam bi se dal.

O veš, ti si le moja, ko poljubjam nedrja tvoja.. Dekle nikdar ne zapusti me,o, ne! [img border="0" src="smileys/smiley1.gif" border="0"]

In ko po ulicah pohajam, v gostilne zahajam..Dekle,o ne hodi v službo, o, ne, raje ljubi me!

Ti veš da s tvojo muco ugriznil sem v življensko štruco. [img border="0" src="smileys/smiley9.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley17.gif" border="0"]

Dekle, ljubosumen sem na vse, na hlačke, steznike, modrce, prav na vse! [img border="0" src="smileys/smiley9.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley17.gif" border="0"]

Saj so lahko vedno s tabo in tebi je to v zabavo, da jaz medlim in trpim, ne morem nič, ne morem nič ne storim...le čakam da prideš domov da z muco greva spet na lov.....[img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"][img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

Jani Kovačič

smeh

Kraj: Slovenia

OdgovorNapisal/-a dolgolaska2 » 16.11.2006 04:47:47

Evo, da potegnem eno malce zaprašeno temo vn iz pajčevine.

Se pa nanaša na moj podvig izpred nekaj dni.

Pircing na jeziku. [img border="0" src="smileys/smiley1.gif" border="0"]

Moj mali je čist upleden nanga.

Pravi, da ga je čist zmešal.

Me pa zanima kako je kaj z vami in vašimi mnenji glede pircingov.

Sem gledala pred cajtom ene fotke z uhančki na precej delikatnih predelih. Zaenkrat še mel prehudo zame. [img border="0" src="smileys/smiley9.gif" border="0"]

No ja počakmo še par let...... [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
dolgolaska2

Kraj: Slovenia

OdgovorNapisal/-a kastrat » 19.12.2006 11:22:24

$this->bbcode_second_pass_quote('dolgolaska', ' ')No ja počakmo še par let..

.. in po parih letih .. boš bila kot 'oklepnik' .. več železja kot mesa [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

pri komu si si ga pa naredila?

kastrat

Prejšnja

Vrni se na Spolnost