Hm...js pa še kr vanj:(

OdgovorNapisal/-a zuta » 12.05.2005 05:35:14

hm...moja zadeva je pa....hm...no se bom kr vam izpovedala...hm....videla sem ga na avtobusni,ko sem s kolegico šla po karto.stal je naslonjen na vrata in gledal vame ....smejala sva se...povedala sem onmu ko rodaja karte da imajo tukaj zlo čedne fante in on takoj pokliče ga...in se drug drugemu lepo smejima..pridem spet čez teden dni in si grem rihtat cifro...no cifro sem potem dobila čez en mesec od njegovega očeta [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"] hm......začela sva si pisati po smsih in mi je rekel da sem jaz njemu tudi všeč.....pisala sva si teden dni nato pa me je povebil na pijačo.....bil je petek....pogovarjala sva se in spoznavala...smejala....naslednji dan sva se zopet dobila in začela hodit...prvi teden je bilo perfect,čeprav študira v mb bi se videla petek,sobota..med počitnicami mogoče vsak dan celo...teden je prišel naokoli in dobila sva se...od samega začetka je bilo nekam čudno...peljala sem ga na jezero ...prispeva do hišice in on meni da se imava nekaj za pogovorit...billa sem čisto adijo..povedal mi je da to ni to...in da sem mu všeč vendar me ne pozna dovolj dobro ker bi on rad resno.,....tisti trenutek se mi je zdelo kot da se je celi svet zrušil...ne vem kaj sem naredila narobe...jokal se mi je na ramenih...ni mogel zdržati da me nebi poljubljal....jaz sem mu poljube seveda vračala,ker ga imam zelo rada... [img border="0" src="smileys/smiley19.gif" border="0"] nisem si mislila da bo kdaj prišlo do tega [img border="0" src="smileys/smiley18.gif" border="0"] ....sprejela sem dejstvo saj sva se zmenila da bova prijatelja in ko se dovolj spoznava bova videla kako naprej...ne mine dneva ko nebi mislila nanj...hm....vsepovsod je takšnih avtov katerega ima on in tudi če nočem me spominja nanj...kaj naj naredim?pisal mi ni že teden dni ko pa sem ga vprašala če sva šla narazen ker ima drugo pa je rekel da ne..ne grejo mi iz glave njegove solze....zakaj?ali so imele razlog da pritečejo iz njegovih prelepih modrih oči?hm.....nisem ga videla že 14 dni...ker pač ni imel časa..mama vse ve in je rekla da naj še malo počakam...

kaj pa če srce ne more več čakati in si želi jnjegove bližine in sladkih besed? [img border="0" src="smileys/smiley19.gif" border="0"]

kaj naj naredim?????????

Uporabniški avatar
zuta

Kraj: Slovenia

OdgovorNapisal/-a Ashy » 12.05.2005 10:30:05

Lahko vprašam koliko sta vidva stara? Včasih je res čudno ravnanje moških. Po moje je moral imeti nekaj v ozadju, ker da bi kar naenkrat ugotovil da pa to ni to in sicer po enem tednu - to bi že lahko vedel tudi pred tem enim tednom..ne vem-pa tudi solze le po enem tednu so nekam prekmalu-odvisn kolko star res stara. Drugače pa ne se sekirat stvari se obrnejo slej kot prej na boljše-za dežjem vedno posije sonce. Tudi sama sem v podobni situaciji s tem, da imam jaz njega vsak dan pred očmi, ker sva prijatelja in mu ne morem povedat da še vedno čutim isto do njega, kot nekoč. Potrebno se je sprijaznit in it dalje, drugo nam ne preostane. Veliko sreče pa ne jokat in ne se sekirat - čas celi rane, je že moralo tako bit! Pravijo, da se vse zgodi z nekim razlogom! Imej Upanje!

Uporabniški avatar
Ashy

OdgovorNapisal/-a zuta » 13.05.2005 08:11:43

hm...hvala za tako lep nasvet ....stara sem 16,on pa 20.

vprašala sem ga če ima drugo oz.če mu je kakšna druga všeč in mi odgovori da ne in da sem mu vše [img border="0" src="smileys/smiley19.gif" border="0"] res ne vem kaj naj z njim.hm....ne ve kaj se z njim dogaja in kaj sploh hoče...hm...

Uporabniški avatar
zuta

OdgovorNapisal/-a Lea*** » 14.05.2005 05:13:49

poglej,mogoče rabi sam mal odmora,da vse skp premisli,kr vrjetn se mu zdi,da se je mal prehitr zaletu.....in bi rad use bolj počas(kr tut misli resno ane)...če pa se gre kej resno,pol pa ne morš tko ful na hitr neki ane.....

tko da jz ti priporočam,da če ga maš res ful rada,da še mal počakaš ane.....

je pa zlo žalostna zgodbica.....si me skor do solz pripeljala s tistim dogodkom pr hišici... [img border="0" src="smileys/smiley19.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
Lea***

OdgovorNapisal/-a tasha » 15.05.2005 08:01:50

Pokomentirat zgodbo, ki jo tok dobr poznam...ki sm jo že tokrat slišala... [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"] pokomentirat jo tk, da ne bo zgledlo, kot da ti solim pamet, biondika moja...hm...razbijam si glavo kk nej to nardim, oa mi še vedno ni čist jasno [img border="0" src="smileys/smiley11.gif" border="0"] ... Sam to ti bom rekla, so časi, ko se nam zdi, da nam gre vse narobe in da se iz te gmote gostih sivih oblakov nikoli več nebo prikazalo sonce...in so časi, ko se vse obrne na bolje... ko se naenkrat razsvetli nebo, ne da bi sam prav dobro vedel kdaj in kako se je to zgodilo. Zato ne obupaj, pusti času čas in počakaj še nekaj časa. Vendar se bojim da tale fant ni ravno izjema v dolgi vrsti povprečnih tipov, od katerih lahko pričakujep le eno... povprečnost. Ni presežka... in ravno zato, dvomim da boš, ko ga boš zares spoznala, ugotovila, da je res vreden vseh tvojih solz in neprespanih noči. Do sedaj se že še ni izkazal kot tak. In tega, da ne pokliče in se nikoli ne spomne sam od sebe nate, mu jaz nebi ravno pripisovala med njegove vrline. Počakaj, vem, da je težko...samo čakati...ko pa bi tako rad že nekaj ukrenil...ko tako zelo srbijo prsti...in si tako zelo želiš vzeti v roke telefon in odtipkati tisto tako dobro znan telefonsko številko...pa vendar...daj mu čas. In če se nebo obnesel...vedi, bil je le eden mnogih...povprečnežev...takšnega najdeš prav na vsakem vogalu...ti pa si zaslužiš več...mnogo več

Uporabniški avatar
tasha

OdgovorNapisal/-a kastrat » 15.05.2005 11:18:50

Tasha ... kaj imaš proti 'povprečnosti'?

Kaj tebe naredi 'nadpovprečno'? Seveda če si ...

Vem da sem se 'obesil' za tvojo besedo, in da ni bilo mišljeno tako v kontextu ... a vendarle ...

Zgolj retorično vprašanje. [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

kastrat

OdgovorNapisal/-a tasha » 17.05.2005 07:53:29

No ja... kljub temu, da je tvoje vprašanje zgolj retorično...dovoli mi, da poskušam pojasniti...pa čeprav vem, da razumeš [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] ...v mojem besedilu beseda "povprečno" ni bila mišljena, kot na celotno osebo...ampak samo na del, ki se tiče odnosa dveh oseb..."povprečni"...hm...prav lahko bi rekla tudi: "vsi so isti"...ampak ta izraz mi nekako ni pri srcu...pravzaprav ga niti ne maram preveč... ker ne verjamem v to "da so vsi isti"...ker VEM, da so tudi izjeme...hm, in če vprašaš mene, teh izjem niti ni tako malo(seveda samo če vprašaš mene, ki verjamem v ljudi in v to, da prav vsak od nas skriva v sebi nekaj dobre in nekaj slabega...morda bi kdo drug menil popolnoma drugače...no, prepričana sem, da bi [img border="0" src="smileys/smiley11.gif" border="0"] )...le najti jih je treba [img border="0" src="smileys/smiley1.gif" border="0"] ...

Sam še neki je... hotla sm pač rečt...da zdj so fantje še neresni...ne vejo ka sploh hočejo...eh sej to se pol spremeni...ko so mal starejši...pa mal spremenijo svoje poglede na svet pa tk....no, vsj upam [img border="0" src="smileys/smiley11.gif" border="0"]

In ne...noben me ni nardiu "nadpovprečno"...nikakor ne...nisem "nad povprečjem"...nad ostalimi...sem samo človek...kot vsi ostali. In to, da si "nadpovprečen" oz. "neki več", se mi sploh ne zdi pomembno...bolj pomembno se mi zdi to, da si to kar si...in da kljub vsem ljudem, ki te obkrožajo in te skušajo spremeniti...ostaneš TI...ne glede na vse. Da zagovarjaš svoja stališča in razmišljanja. Da priznaš svoje napake...in znaš prenesti poraz...da veš kdaj si se zmotil...in kdaj je bolje zaključiti z nesmiselnim prepričevanjem...da si iskren...tako do drugih, kot tudi do sebe...da "ne prodajaš laži"...in tako dalje... no, dragi kastrat, TO je tisto, kar se mi zdi pri človeku zares pomembno [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
tasha

OdgovorNapisal/-a tasha » 17.05.2005 08:01:01

spet sm se razpisala...a js res ne znam nič povedat na kratko [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"] ...jao jao... [img border="0" src="smileys/smiley9.gif" border="0"]

aja, zuta, sj res........RTMF.....tut če marko popolnoma zataji...js sm zmiri tuki...zate... [img border="0" src="smileys/smiley9.gif" border="0"] ...čeprav vem da ni isto... [img border="0" src="smileys/smiley18.gif" border="0"] ...mah ja no....pač, sam da veš [img border="0" src="smileys/smiley32.gif" border="0"]

****mejte se laaaaaadi****

Uporabniški avatar
tasha

OdgovorNapisal/-a kastrat » 18.05.2005 12:29:41

Tasha .. zdaj je pozno ... se bom pa zopet 'obesil' na en par tvojih izjav ... mogoče jutri ... [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

kastrat

OdgovorNapisal/-a tasha » 18.05.2005 08:24:53

čakam... [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
tasha

OdgovorNapisal/-a zuta » 18.05.2005 02:48:09

tole mi je čedalje bolj všeč.... [img border="0" src="smileys/smiley9.gif" border="0"] rada vas mam vse...kastrat ti me pa vedno znaš spraviti u smeh [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"] tebe mam tut rada [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] hehe

povprečnost...se bom še js mal obesla na to besedo ti moja sladka tasha [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] mislim da je vsak človek unikat zase..drugače pa ....hm....mogoč je mal preveč zakomplicirano zame...mogoče bom razpravljala o tem čez nekaj dni ko si bom pršla gor [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] lea stoj mi ob strani [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"] hehe

Uporabniški avatar
zuta

OdgovorNapisal/-a tasha » 18.05.2005 07:31:42

jaoooo zuta...veš da te mam js tudi ladaaa [img border="0" src="smileys/smiley9.gif" border="0"] ...hehe...vsak človek je unikat ja, ti si pa čist posebn - blontn- unikat [img border="0" src="smileys/smiley1.gif" border="0"] ...*ltm*...

Uporabniški avatar
tasha

Naslednja

Vrni se na Ljubezen