OK Predlogi :: 5 :: StudioFACA Forum

Predlogi

Predlogi

OdgovorNapisal/-a BARÇA_ßaßy » 04.07.2006 04:42:22

Neeee nisem mislila tko... Mislila sem tko da bi blo polovico zvezdice modre druga polovica pa rdeča kapiš?Slika

Uporabniški avatar
BARÇA_ßaßy

Kraj: Spain

Predlogi

OdgovorNapisal/-a dawnie » 04.07.2006 05:35:23

nemreš tak na to gledati...recimo zdaj ti tudi lahko niso barve všeč... (za faco, ki pravi, da nebi meli pisanih ker mogoče komu ne bojo všeč)

modre so meni lepše kak te skoraj brezbarvne, pa še lepo bi šle k celotnemu forumu, ki je celi neki sivo-moder

no zej mamo vsej druge zvezdice, to je že ogromen napredek[img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
dawnie

Kraj: Slovenija

Predlogi

OdgovorNapisal/-a faca5 » 04.07.2006 06:55:44

$this->bbcode_second_pass_quote('Audimafia', 'N')eeee nisem mislila tko... Mislila sem tko da bi blo polovico zvezdice modre druga polovica pa rdeča kapiš?Slika

Se pravi je najboljše da so mavrične barve?
P.S. Mavrične barve ne ustrezajo stilu barv, ki jih uporabljamo.
$this->bbcode_second_pass_quote('dawnie', 'r')ecimo zdaj ti tudi lahko niso barve všeč... (za faco, ki pravi, da nebi meli pisanih ker mogoče komu ne bojo všeč)

Sedaj gre po principu od prvega mesta do tretjega. Se pravi bron, srebro in zlato. Tukaj se ve kdo je na prvem mestu, kdo je na drugem in kdo je na tretjem. Primer je pobran iz vsakdanjega življenja! Pri rdeči, modri itd... pa se ne vidi katere zvezdice bi bile bolj pomembne in katere ne.
Če bivsaka zvezdica biladruge barve mislim, da zadeva ne izpade preveč resna ali kakor koli drugači gledano. Otročje?Morda barvo zvezdic si bi lahko tudi sami izbirali a žal to ne omogoča trenutna verzija spletnega foruma. Morda nobeden forum kaj takšnega sploh ne območa. S tem bi imel vsak uporabnik svoje zvezdice in še ne vem kaj. Zato obstajajo avatarji, podpisi itd...
$this->bbcode_second_pass_quote('dawnie', 'm')odre so meni lepše kak te skoraj brezbarvne, pa še lepo bi šle k celotnemu forumu, ki je celi neki sivo-moder

Uhh... Prvo kot prvo vem, da vedno se no našel nekdo, ki ne bo zadovoljen. Bistvo! Večina uporabnikov mora biti zadovoljnih. Govorim iz izkušenj!
Da bi se zamenjala le barva nebi imel nič proti in sicer iz rumenih v modre. In sicer takšno modro, kot jo uporabljamo v našem stilu.
Fora pa je v tem, ker si ravno ti spodbudila, da se naredil več stopenj zvezdic. V smislu, da do določene zvezdice moraš narediti dodatno kilometrino. Takrat sem predlagal več možnosti. Mislim, da ste podprli to katera je trenutno v teku! Druga je bila krajša, z polovičnimi zvezdicami.
$this->bbcode_second_pass_quote('dawnie', 'n')o zej mamo vsej druge zvezdice, to je že ogromen napredekSlika Slika

Točno tako!
Ne želim imeti dodatnega dela npr. danes si želite takšne zvezdice, jutri že drugačne. Danes si želite takšno obliko (barve) jutri si želite že drugačne! Kam pridemo tako?

Predlog! Raje, kot da se ukvarjate s samo barvo zvezdic poiščite imena, ki bodo predstavljale posamezne statuse. Od takrat do danes o tem niste nič spregovorili!

StudioFACA Portal
Uporabniški avatar
faca5

Na vrh

Predlogi

OdgovorNapisal/-a redeyefrog » 05.07.2006 06:19:07

Sploh ne vem, zakaj si tok dela zdej delaš z zvezdicami. Sej noben zarad tega ne pride na forum [img border="0" src="smileys/smiley1.gif" border="0"]... ali pač.

[img border="0" src="smileys/smiley24.gif" border="0"] Ja, imena. Dawnie? [img border="0" src="smileys/smiley17.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
redeyefrog

Predlogi

OdgovorNapisal/-a faca5 » 05.07.2006 11:29:15

$this->bbcode_second_pass_quote('redeyefrog', 'S')ploh ne vem, zakaj si tok dela zdej delaš z zvezdicami. Sej noben zarad tega ne pride na forum Slika... ali pač.

Iz mojega vidika je potrebno še v bronaste spremeniti. In to je to!

StudioFACA Portal
Uporabniški avatar
faca5

Na vrh

Predlogi

OdgovorNapisal/-a faca5 » 05.07.2006 11:39:00

Kako pride iz rumenih zvezdic Slikav spodnjo barvo je trenutno en velik vprašaj.
Slika

StudioFACA Portal
Uporabniški avatar
faca5

Predlogi

OdgovorNapisal/-a dawnie » 05.07.2006 12:07:12

$this->bbcode_second_pass_quote('redeyefrog', ' ')

[img border="0" src="smileys/smiley24.gif" border="0"] Ja, imena. Dawnie? [img border="0" src="smileys/smiley17.gif" border="0"]

sem vedla, da bom mogla najprej jaz kaj napisati, da bo potem še kdo drugi[img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"]

ok, samo ideje

1.packa na forumu
2.malo večja packa na forumu
4.se aktivira (kera beseda [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"] ) ali postaja aktiven
3.prerasel komarja (dzizs...:D)
5.je tiho kot...nekej kaj jaz vem kaj...:s
6.sočen kot lubenica (ta mi je všeč:DD)
7.serial spammer (mwahahaha to je za faco:PPPP)
8.forumfrik
9.se pooočasi privaja
10.master of hamsters (whatever:S)

tak nekej z moje strani, zej pa še ostali[img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"]
ni nevem kak izvirno, počasi pa bo nekej...

Uporabniški avatar
dawnie

Na vrh

Predlogi

OdgovorNapisal/-a dawnie » 05.07.2006 12:10:23

aja še en predlog mam...ker faca5 nenormalno dosti tem odpiraš za vsaki novi film, ki pride ven (vsak film ma svojo temo v katerih je povečini povprečno število postov okoli 1) bi predlagala, da se ustvari za te namene tema, recimo novi ali pa prihajujoči filmi, ali čisto sveže, kamor bi ti pač objavljal te svoje filme (za vsakega recimo sliko pa malo zgodbe in zraven par povezav, da si lahko pogledaš še več, če te zanima), ker mamo res bv 50 tem v katere se nič ne piše...ostali?

Uporabniški avatar
dawnie

Predlogi

OdgovorNapisal/-a faca5 » 05.07.2006 01:17:01

Packa? Hmm... Raje ne bom komentiral.

Mislim, da ni smisenlo, saj po eni strani se pričakuje, dase debata prej ali slej razvije oz. dobi določene komentarje.
Npr. Danes je bilo napisanih nekaj komentarjev pod temo, ki obstaja že nekaj časa, [A class=forumtopics href="https://www.studiofaca.com/forum/forum_posts.asp?TID=62&PN=1" target="_blank"]S.W.A.T.[/A]in [A class=forumtopics href="https://www.studiofaca.com/forum/forum_posts.asp?TID=40&PN=1" target="_blank"]Bad Boys II[/A].

StudioFACA Portal
Uporabniški avatar
faca5

Predlogi

OdgovorNapisal/-a BARÇA_ßaßy » 05.07.2006 01:19:39

Neee faca5... Ne mislim da bi bile amvrične barce da bi bile samo MODRE PA RDEČE....Polovica zvezdice je modra druga polovica pa rdeča kapiš?

Uporabniški avatar
BARÇA_ßaßy

Kraj: Spain

Predlogi

OdgovorNapisal/-a dawnie » 05.07.2006 01:49:45

$this->bbcode_second_pass_quote('faca5', ' ')
Mislim, da ni smisenlo, saj po eni strani se pričakuje, da se debata prej ali slej razvije oz. dobi določene komentarje.
Npr. Danes je bilo napisanih nekaj komentarjev pod temo, ki obstaja že nekaj časa, [A class=forumtopics href="https://www.studiofaca.com/forum/forum_posts.asp?TID=62&PN=1"]S.W.A.T.[/A] in [A class=forumtopics href="https://www.studiofaca.com/forum/forum_posts.asp?TID=40&PN=1"]Bad Boys II[/A].

ni debata, da vsaki dve leti en napiše, da mu je bil film dober...sicer pa vedno kdo teži za podnapise ali pa vpadajo gostje s kakimi bednimi izjavami (npr. joooj ta igralec je pa tok kjut :roll), v glavnem ukiniti goste in narediti novo temo

ker če se ne bojo malo teme bolj razvijale, tako da bo vsaj možno kaj debatirati, bo na forumu še manj folka kak ga že je...

Uporabniški avatar
dawnie

Na vrh

Predlogi

OdgovorNapisal/-a dawnie » 05.07.2006 01:52:12

$this->bbcode_second_pass_quote('Audimafia', ' ')Neee faca5... Ne mislim da bi bile amvrične barce da bi bile samo MODRE PA RDEČE....Polovica zvezdice je modra druga polovica pa rdeča kapiš?

ahahahah zej sem komaj skapirala zakaj ravno modre pa rdeče [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"]

meni je to tak daleč vseeno, samo da so bolj živahne in koliko toliko usklajene barve...

Uporabniški avatar
dawnie

Na vrh

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na StudioFACA Portal