OK TABU :: 3 :: StudioFACA Forum

TABU

TABU

OdgovorNapisal/-a urshula2 » 01.11.2005 10:38:50

Da še js mal povem o tej TABU temi. V OŠ (to je 4leta nazaj) se kolegice nismo nč kej o seksu menle. Ko sm pršla v SŠ je pa blo tega že kr več, namreč pogovora o seksu. Seveda tudi zaradi starosti! [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] V glavnem: z vsemi se pač ne pogovarjam o tem, po večini je ta "zadrega" iz njihove strani. Me je pa zadnč presenetl, k me je kolegica vprašal kk je blo prvič pa to, pa da je njo strah. K od nje pa nism pričakvala tega, k se je pr taki temi vedn "umaknla" pa sm raj nehala. pa ne zdj mislt, da se sam js ful o tem pogovarjam, pač tk na splošno povem. [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] No, v glavnem: pogovor je takrat "stekel". Ma je blo zanimiv! [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Drgač pa js včas mal "zabrejkam" pr kaki stvari (namreč verbalno [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] ) ampak se tut to da "popravt".

Uporabniški avatar
urshula2

Kraj: Slovenia

TABU

OdgovorNapisal/-a kastrat » 04.11.2005 09:18:02

Lunica .. a se samo govori?

Eh, to ti pa ne bom verjel[img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

kastrat

TABU

OdgovorNapisal/-a kastrat » 14.11.2005 08:10:56

Da te pomirim .. tipkam z obemi rokami [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

kastrat

TABU

OdgovorNapisal/-a kastrat » 16.11.2005 08:11:17

Tabu glih ni .. ampak ne znam si predstavljat sebe v taki situaciji. Ok, kontaktiranje ljudi/neznancev preko spleta (milsim na tipkanje) mi osebno odgovarja .. Ampak da bi me pa to vzburjalo, ali celo spravlo v extazo z erekcijo in izlivom ... Hmm .. žal je moja bujna domišlija tukaj 'prešvoh' .. [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

Ali pa to pomeni da imam že resne probleme [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

No, s svojo partnerko se pa tega še nisva šla ... mogoče nisva dovolj 'zrela' .. ali pa mogoče si nisva bila nikdar tako dolgo narazen da bi se te metode tudi poslužila .. [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

kastrat

TABU

OdgovorNapisal/-a kastrat » 04.02.2006 05:23:02

Eh, pa ja ne boš rekla da je isto gledanje in poslušanje?

Mislim da je vseeno dosti večji stimulans če imaš zadevščino vizuelno pred sabo .. ne pa kr nekaj na drugem koncu drata, ki ti nekaj šepeta in gruli ... Moraš pa upoštevat da smo pobje itak manj 'senzibilni' od vas deklic [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] in bolj prisegamo na 'materialnost' [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

Pa da si ne boš mislila da bi imel o osebi ki to prakticira kakšno slabo mnenje ali pa da je frikozoid ... Ne, to ne .. Vsekakor bi ga pa občudoval zaradi njegove bujne domišlije [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

Oh, zdej sem se spomnil na eno bivšo sodelavko!!! Z njo sem najraje podebatiral po telefonu .. [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] .. kakšen glas je imela ta deklica .. [img border="0" src="smileys/smiley9.gif" border="0"] .. sej sem ji kr enkrat rekel, da kadarkoli jo pokličem imam občutek da sem poklical na hot-line ... Res noro sexi glas!!!

kastrat

TABU

OdgovorNapisal/-a EQnanul1 » 28.05.2006 05:43:44

$this->bbcode_second_pass_quote('dido', ' ')Ne razumem nekaterih, ki pravijo, da se custva ljubezni s casom ohladijo...sama se zaradi taksnih in podobnih izjav nisem hotela nikoli zaljubiti, a me je doletelo, na sreco [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] . Stara sem 24let in z mozem sva skupaj ze nekaj let, a do monotona v odnosu se nikdar ni prislo. Se mi zdi, da najina custva in zelje po eden drugemu vsak dan rastejo in ne verjamem, da se bodo kdaj ugasnile. V dobrem in zlu tudi nekaj pomeni, a ni tako [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"] ? Ljubljenje je vsekakor boljse od sexa nasploh, bolj custveno, takrat se z duso in telesom predas osebi in zelis, da bi lj. oseba ob tebi najbolj kar se da uzivala v tem. Sex nasploh pa je kar nekaj. Tisti ki se zdaj ne locite sexa od ljubljenja, verjemite... ga se niste nikoli doziveli... ko ga boste, boste videli razliko [img border="0" src="smileys/smiley9.gif" border="0"] .

Lep pozdravcek

Ponavadi ne berem tem ki imajo dost postov... se raje osredotocim na tiste ki se jih noben noce dotaknit... ampak tukaj moram dodati svoje.

Se popolnoma strinjam z zgoraj navedeno trditvijo, poleg tega sem mnenja da je vsak clovek sam sebi bog in da je vsak to v kar verjame oz kar je njegovo (njeno) bistvo. Vem da se vecini ljudi ne zdi memogoce to kar je opisano v citatu... sam ni ravno tako :) Ok res je morm priznat da je to prava redkost... jst poznam recimo dost ljudi in samo en par ki je taksen, da se imata se rada vedno isto kot sta se imela oz bolj... :) fora je v tem v kaj verjames in v kaj verjame tvoj partner.... :) ni to zdj tk da je se na splosno po (statistikah) po 7 letih konc pravljice... :) za pravljico je potrebno trdo delo predvsem pa ljubezen izkrenost in zaupanje... ce oba verjameta v to in se po tem ravnata... :) je to res... pravljica :) sam to uspre res redko komu kot sem ze prej rekel poznam samo en par taksen skupi sta ze 20 let in jih imata oba 2 zdj malo cez 40... :) pa je se ogenj med njima vedno taksen oz je mocnejsi kot je bil na zacetku. ko sta zacela sem jst bil se otrok vem.... samo kolk sem pozneje zvedel kaj kako je bilo in kako je zdaj... (sem dober prijatelj z obema pa ni to kaki outsie show... tak kot se vecina ljudi pretvarja da je na out vse ok ko pa se zaprejo vrata pa stala) pa res svaka jima cast da sta to dosegla, vecina niti blizu tega ne pride... tk da je to mozno, ni vse v "seksu" beseda ljubljenje pomeni dost.... ce si jo le sposoben jemati drugace... ;)

LP!

EQnanul1

TABU

OdgovorNapisal/-a Eva Luna » 30.05.2006 08:10:13

Se mi zdi da se starostna meja kdaj naj bi se oziroma "se lahko" pogovarjamo o spolnosti vse bolj in bolj znižuje. Ko sem bila jaz v OŠ smo se pogovarjale o sexu in podobnih stvareh, ampak ena je povedala nekaj pol smo se pa vse še 5 minut smejale kot nore in bila čisto rdeče v obraz, ker je to pač bilo takrat nekaj "prepovedanega"(oš sem končala pred 6 leti)..ko pa zdaj opazujem dekleta in fante se mi zdi da se o tem pogovarjajo bolj odprto in jih ni tako sram...pa tudi v družinah je vse bolj odprto kar se glede sexa in povezanosti z njim tiče...smešno je, ampak se mi zdi da vseeno več govorimo o sexu kot pa o nekaterih drugih temah npr. smrti..

Uporabniški avatar
Eva Luna

TABU

OdgovorNapisal/-a kastrat » 30.05.2006 08:23:23

še vedno trdim da 'najstniki' zvejo več o spolnosti od vrstnikov, kot pa od staršev.

Hmm ... kako jim olajšamo delo, a? [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"]

glede smrti .. a se je lepše pogovarjat o ljubezni/sexu ali o smrti?

Meni osebno se tudi o smrti ni težko pogovarjat, ker je to zame ena čisto normalana zaedvščina, ki te doleti prej ali slej. Kar pa za ljubezen glih ne moreš rečt! [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

dost bo!!

kastrat

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Spolnost