OK TABU :: StudioFACA Forum

TABU

TABU

OdgovorNapisal/-a Exorcist » 25.07.2004 09:08:22

Še vedno ,in vse preveč je spolnost tabu,kjer pa to ni se pa tej stvari daje premalo pomena.Vse premalo se zavedamo,da je to počelo-gonilo oz.najvišja oblika predajanja in sprejemanja v vsakem partnerskem odnosu.

Uporabniški avatar
Exorcist

Kraj: Slovenia

TABU

OdgovorNapisal/-a dgas » 07.11.2004 10:52:24

kar je res je res...in to je res. Nekaj me pa vseeno zanima. Zakaj vsi govorijo o seksu? Ali se res nihče več ne ljubi? Seks je nekaj kar lahko počneš z vsakim samo zato, ker si potreben. Ampak ljubljenje....ljubiš se pa lahko samo z nekom, ki ga imaš rad in zame je to tisto kar šteje. Z seksom so vedno samo težave. Če pa ljubiš, nikoli ne grešiš. ...mater sem tole dobr povedu [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"]

dgas

TABU

OdgovorNapisal/-a mikica » 18.01.2005 07:54:25

dons nism za dopisovanje ker...... [img border="0" src="smileys/smiley9.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
mikica

TABU

OdgovorNapisal/-a Lea*** » 08.02.2005 10:03:54

$this->bbcode_second_pass_quote('dgas', 'Z')akaj vsi govorijo o seksu? Ali se res nihče več ne ljubi? Seks je nekaj kar lahko počneš z vsakim samo zato, ker si potreben. Ampak ljubljenje....ljubiš se pa lahko samo z nekom, ki ga imaš rad

ne vem kakšna je razlika med besedama sex in ljubljenje.....obe besedi imata isti pomen,pri obeh se isto dogaja(sexa),le da eni mal olepšujejo stvari...tut pr sexu je lahko zlo lepa predigra pa tko naprej.....tko da ne vem zakaj bi to neki razlikval k itak je vse en in isti "šmorn"! [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley36.gif" border="0"] [img border="0" src="smileys/smiley17.gif" border="0"]

Uporabniški avatar
Lea***

TABU

OdgovorNapisal/-a dgas » 09.02.2005 10:09:19

Ti bom jaz povedal v čem je razlika. Seksaš lahko z vsakim, ki pride mimo. Ljubiš se pa lahko samo z nekom, ki ga imaš rad. Razlika je v čustvih. Kot ženski, bi ti moralo biti to bolj jasno, kot meni. [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"]

dgas

TABU

OdgovorNapisal/-a Lea*** » 09.02.2005 08:11:49

$this->bbcode_second_pass_quote('dgas', 'R')azlika je v čustvih.

ja to že...sam sj sexaš v obeh primerih,le da je maybe pr ljubljenju tko mal lepš ane....

Uporabniški avatar
Lea***

TABU

OdgovorNapisal/-a kastrat » 19.02.2005 10:31:01

Med sexom in ljubljenjem je velika razlika! Kdor to ne prizna nima razčiščenih pojmov. Vsekakor pa je danes lažje sexat kot pa ljubit, pač manj težav in problemov si s tem nakopljemo, da o določeni odgovornosti niti ne govorimo. Ne glede na to kar sem zgoraj napisal sem bolj pristaš sexa, ker dejstvo je da se čustva s časoma ohladijo - nastopi monotonost. In to je največja težava če se ljubiš [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"]

kastrat

TABU

OdgovorNapisal/-a dido » 18.04.2005 09:48:09

Ne razumem nekaterih, ki pravijo, da se custva ljubezni s casom ohladijo...sama se zaradi taksnih in podobnih izjav nisem hotela nikoli zaljubiti, a me je doletelo, na sreco [img border="0" src="smileys/smiley2.gif" border="0"] . Stara sem 24let in z mozem sva skupaj ze nekaj let, a do monotona v odnosu se nikdar ni prislo. Se mi zdi, da najina custva in zelje po eden drugemu vsak dan rastejo in ne verjamem, da se bodo kdaj ugasnile. V dobrem in zlu tudi nekaj pomeni, a ni tako [img border="0" src="smileys/smiley4.gif" border="0"] ? Ljubljenje je vsekakor boljse od sexa nasploh, bolj custveno, takrat se z duso in telesom predas osebi in zelis, da bi lj. oseba ob tebi najbolj kar se da uzivala v tem. Sex nasploh pa je kar nekaj. Tisti ki se zdaj ne locite sexa od ljubljenja, verjemite... ga se niste nikoli doziveli... ko ga boste, boste videli razliko [img border="0" src="smileys/smiley9.gif" border="0"] .

Lep pozdravcek

Uporabniški avatar
dido

TABU

OdgovorNapisal/-a kastrat » 18.04.2005 10:56:51

Dido, približno istega mnenja sva. Le da sem jst v moji zgornji izjavi le 'posploševal'. Vsekakor je težje ljubit, zato pa se velika večina odloča ravno in zgolj za 'površinski' sex. V primeru 'izgube' ne pomeni bolečin, in glede na to da je zveza že vnaprej obsojena na 'tek na kratko progo' ... se avtomatsko izogneš tudi monotonosti. Se ti pa pridružujem - ljubiti je dosti bolje!!!

Čustva se sčasoma ohladijo, hočeš ali nočeš! Če v to ne verjameš, potem živiš v 'oblakih'. Da me ne boš napak razumela! Tvoji zvezi želim da bi bila taka kot jo opisuješ vse dokler vaju 'smrt ne loči' ...!

Vendar ... kolko časa je pa trajala tvoja najdalša zveza? Če povzamemo malo statistiko ... ločevanja se začnejo tam po 7.letu .... Nekatera celo kasneje!

a si pomislila kdaj kaj se je zgodilo paru ki se ločuje po 20.letih zakona in imajo že skoraj polnoletne otroke? kolko ločenih staršev poznaš?

Izjavo, da je sex kar nekaj ... pa raje ne obešaj na veliki zvon! Tukaj so se vedno kopja lomila! Vprašaj moža ...! Ne bom trdil da je to glavno, daleč od tega pa da je kar nekaj ... Popolna kombinacija pa je pravo razmerje obeh! Ampak to kombinacijo je kakšenkrat težko 'zadet' ...

ps. dido, jemlji to zgolj kot debato! Ničesar ne namigujem, le hočem malo 'razvnet' pogovor ....

kastrat

TABU

OdgovorNapisal/-a Jinx » 25.04.2005 10:21:16

Sex in ljubiti sta zelo razli?ni stvari!

Sex se zgodi med dvema, ki se ne ljubita, morda gre za momentalno poželenje, morda pa? nekdo ho?e sexat. Skratka brez ?ustev, brez vsega.

Ljubiti se pa je ravno obratno od tega. V tem primeru osebo ljubiš in ona ljubi tebe. V sam goli sex so vklju?ena še ?ustva.

In se strinjam, da je ljubiti veliko težje kot pa sexati, ampak je pa tzato tudi veliko lepše.

Kar se pa ti?e naveli?anosti... Khm... Stara bom 25, z partnerjem sva "skupaj" 7 let... in je dolg?as. : Pa še v drugega sem se zaljubila... morda je krivo to... kaj pa vem. Ampak dejstvo je, da se nikoli nisva ljubila, sva se imela le rada in iskreno povedano... no, sex je bil prazen... :S

Uporabniški avatar
Jinx

TABU

OdgovorNapisal/-a Lea*** » 25.04.2005 04:53:11

$this->bbcode_second_pass_quote('Jinx', ' ')Kar se pa ti?e naveli?anosti... Khm... Stara bom 25, z partnerjem sva "skupaj" 7 let... in je dolg?as. : Pa še v drugega sem se zaljubila... morda je krivo to... kaj pa vem. Ampak dejstvo je, da se nikoli nisva ljubila, sva se imela le rada in iskreno povedano... no, sex je bil prazen... :S

hmmm...to pa je zakompliciran pr teb.....ja tut jz mislm,da je kriva monotonost v vajinem odnosu....hm,pa sta se že kej pogovorila da bi vse skupi mal bl popestrila?

Uporabniški avatar
Lea***

Na vrh

TABU

OdgovorNapisal/-a kastrat » 25.04.2005 11:35:10

Mislim da je Jinx vse povedala ...

In to je največkrat najbolje! Nalit si čistega vina! Nima smisla iskat neke posredne razloge zakaj je prišlo do takšne situacije. Če čutiš 'praznino' ... se je moreš enostavno 'rešit' ... Nekje sem že to napisal ... V taki zvezi trpijo vsi, pa čeprav si je to kakšenkrat težko priznat ....

Kako se ponavadi začnejo debate?

Ja, bila sva skupaj 'iz navade' ...... [img border="0" src="smileys/smiley5.gif" border="0"]

kastrat

Naslednja

Vrni se na Spolnost